Imagine Dragons z nową płytą na Orange Warsaw Festiwal

0

Imagine Dragons w czerwcu zagrają na Orange Warsaw Festiwal. Na koncercie z całą pewnością usłyszycie utwory z nachodzącego krążka kapeli – “Evolve”.

Album w sprzedaży pojawi się 23 czerwca i, tak jak mówi tytuł, ma być ewolucją w twórczości zespołu. Po zaprezentowanych wcześniej utworach “Believer” i “Thunder”, zespół opublikował nagranie “Whatever It Takes”, do którego wideo znajdziecie pod postem.

Longplay składać się będzie z 11 piosenek. Oto ich tytuły:
1. I Don’t Know Why
2. Whatever It Takes
3. Believer
4. Walking the Wire
5. Rise Up
6. I’ll Make It Up to You
7. Yesterday
8. Mouth of the River
9. Thunder
10. Start Over
11. Dancing in the Dark

Na niecałe trzy tygodnie przed premierą krążka, Imagine Dragons odwiedzą Polskę. Grupa zagra 3 czerwca podczas Orange Warsaw Festival – więcej o imprezie znajdziecie pod adresem www.uptone.pl/muzyka/imagine-dragons-pierwszym-wykonawca-na-orange-warsaw-festival-2016.

Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wiele najbardziej prestiżowych nagród muzycznych m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album “Night Visions” był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny – “Smoke + Mirrors” ugruntował ich wysoką pozycję.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/ImagineDragons.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj