Nowe, przydatne akcesoria do mikrofonów RODE Wireless GO i VideoMic

1

Firma RODE Microphones wprowadza do oferty nowe akcesoria dedykowane do mikrofonów Wireless GO i serii VideoMic. Poręczne nowe produkty oznaczone symbolami: DCS-1, SC10, SC11 i SC16, zwiększają możliwości użytkowe tych mikrofonów, a ich dostępność planowana jest już na październik.

RODE DCS-1 to uchwyt z podwójną zimną stopką do montażu dwóch wykorzystujących ją mikrofonów lub akcesoriów na urządzeniu, które ma ją tylko jedną. Został wykonany z lekkiego aluminium, jest wytrzymały oraz zgodny ze wszystkimi produktami RØDE z adapterem do zimnej stopki. Ma także poręczne otwory, które ułatwiają zarządzanie kablami urządzeń korzystających z uchwytu.

RODE SC11 to wysokiej jakości rozgałęziacz TRS typu Y do łączenia dwóch wyjść mono 3,5 mm w jedno wejście stereo 3,5 mm. Szczególnie nadaje się do podłączenia dwóch mikrofonów do jednej lustrzanki cyfrowej, na przykład podwójnego odbiornika Wireless GO lub odbiornika bezprzewodowego i VideoMic.

DCS-1 i SC11 stanowią idealne rozwiązanie do podłączenia dwóch mikrofonów do pojedynczego urządzenia nagrywającego. To pozwala użytkownikom zachować porządek i udostępnia nowe możliwości tworzenia filmowcom, vlogerom, reporterom, dziennikarzom i twórcom treści wideo.

SC10 – kabel TRRS -> TRRS

SC10 to wysokiej jakości kabel TRRS -> TRRS 3,5 mm przeznaczony do podłączania mikrofonów do lustrzanek i urządzeń mobilnych.

Ma elastyczny odcinek kabla do optymalnego mocowania przeciwwstrząsowego w połączeniu ze wzmocnionym segmentem kabla do prowadzenia wokół kamery. To ten sam kabel, który jest dostarczany z RØDE VideoMic NTG. Teraz można go kupić oddzielnie.

SC16 – kabel USB-C -> USB-C

SC16 to wysokiej jakości kabel USB-C -> USB-C przeznaczony do łączenia mikrofonów RØDE z wyjściem USB-C do urządzeń USB-C.

Został wyposażony we wbudowany uchwyt na kabel, który jest kompatybilny z systemem zarządzania kablami z mocowaniem przeciwwstrząsowym VideoMic NTG. Idealnie nadaje się do podłączenia VideoMic NTG do urządzeń z systemem Android.

Wszystkie wprowadzane na rynek produkty są zgodne z nowymi akcesoriami do urządzeń RØDECaster Pro i Wireless GO ogłoszonymi wcześniej w tym roku, w tym Interview GO i MagClip GO, o których też pisaliśmy na łamach naszego portalu.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, DCS-1, SC10, SC11 i SC16 będą dostępne w sprzedaży w pierwszej połowie października.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj