PRS Guitars ogłasza program Pulse Artist

2

Kolejny potentat branży muzycznej postanowił wesprzeć lokalnych muzyków z różnych zakątków świata, aby łatwiej im było przetrwać te ciężkie czasy. Tym razem ze specjalną pomocą przychodzi PRS Guitars i jej wyjątkowy program “Pulse Artist”.

PRS Guitars mając pod swoimi skrzydłami takie sławy, jak Carlos Santana, Mark Tremonti, John Mayer i wielu innych doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że wielu artystów mniejszego formatu w tym ciężkim dla świata okresie nie radzi sobie zbyt dobrze. To właśnie dla nich producent postanowił rozpocząć program pod nazwą “Pulse Artist”.

„W miarę jak świat muzyki wychodzi poza ramy wysokobudżetowych wytwórni i coraz częściej opiera się na odkrywaniu nowych artystów, chcieliśmy stworzyć program, który wspiera i prezentuje wschodzące lokalne gwiazdy. Cieszymy się, że możemy pomóc wzmocnić tych muzyków i ich sztukę oraz połączyć więcej ludzi poprzez muzykę”.
– mówi Bev Fowler, Dyrektor ds. Relacji z Artystami PRS

Ten wyjątkowy program wykorzystuje rozległą sieć dystrybutorów i dealerów, zapewniając za ich pośrednictwem lokalny dostęp do niektórych korzyści płynących z endorsmentu. Jest to też jednocześnie potencjalna okazja do stania się oficjalnym artystą PRS.

Dzięki rocznemu członkostwu w programie Pulse Artist uczestnicy zyskają:

  • dostęp do ekskluzywnych zniżek na gitary, wzmacniacze i akcesoria u lokalnego dystrybutora PRS
  • wymienienie na liście dostępnej na stronie internetowej PRS Guitars
  • promocję za pomocą kanałów i profili PRS w mediach społecznościowych

Aby od razu nabrać tempa firma ogłosiła już niewielką grupę muzyków, którzy dołączą do line-upu PRS Pulse Artist 2021 roku. W gronie tym znaleźli się Scott Reeves, Desiree Ragoza, German Gallardo, Sophia Gripari, Arwen Gutdem, Phillip Hamilton, Jimena Fosado, Mary-eL, Daniel Fonseca, Keona Lee i Terence Young.

Aby zgłosić się do programu Pulse Artist należy złożyć aplikację poprzez autoryzowanego dealera PRS. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 października 2020. Beneficjenci programu wyłonieni zostaną 15 grudnia 2020, a oceniać ich będzie zespół firmy PRS odpowiedzialny za kontakty z artystami.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com/
Dystrybutor: https://fxmusic.pl/

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here