NAMM2018: Znów stań się dzieckiem z Blipblox od Playtime Engineering

0

Jaka szkoda, że sezon prezentów już za nami… Nie znaczy to jednak, że nie ma powodów, żeby zrobić prezent dziecku, tym bardziej, jeśli możecie tym samym zrobić prezent sobie? Na tegorocznych targach NAMM 2018 zobaczycie coś, co tylko pozornie jest zabawką dla dzieci – poznajcie Blipblox firmy Playtime Engineering.

To niewielkich rozmiarów pudełeczko z całą pewnością jest wyjątkowe. Za wyglądem kolorowych pokręteł, guziczków i światełek chowa się niemal pełnowartościowy syntezator elektroniczny, który przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym, ale zapewni też długie godziny rozrywki tym starszym domownikom.

Plastikowa obudowa Blipblox zaprojektowana została z myślą o trwałości i odporności na zachlapania a wielobarwne oświetlenie LED zsynchronizowane jest z muzyką. I choć na pierwszy rzut oka urządzenie wydaje się wręcz banalne, to jednak zawiera zastrzeżony algorytm, który umożliwia syntezowanie unikalnych przebiegów, a co za tym idzie pobudza kreatywność i zachęca do eksperymentowania.

Blipblox ma aż osiem oscylatorów, wbudowany sekwenser z olbrzymią ilością melodii, zintegrowany automat perkusyjny a nawet wejście na klawiaturę MIDI. A to tylko kilka szczegółów.

The Blipblox zadebiutuje na NAMM Show. Cena i data wypuszczenia produktu na rynek nie są jeszcze znane, a więcej informacji znajdziecie na stronie producenta, Playtime Engineering.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here