Sennheiser Ambeo Smart Headset – mobilny zestaw do nagrywania dźwięku 3D

0

Jesteś Youtuberem, Vlogerem lub tworzysz własne, niezależne filmy za pomocą iPhona, ale do tej pory narzekałeś na kiepską jakość dźwięku dostarczanego przez wbudowany mikrofon? Te czasy odejdą w zapomnienie. Przedstawiamy Sennheiser Ambeo Smart Headset, czyli  pierwszy na świecie, intuicyjny, kompaktowy i mobilny zestaw do nagrywania dźwięku 3D

Słuchawki są wyposażone w wielokierunkowe mikrofony, które wychwytują dźwięki z otoczenia w taki sam sposób, jak uszy. Co ciekawe, nagranego za pomocą Ambeo dźwięku 3D można doświadczyć używając dowolnej pary słuchawek stereo. Wykorzystując opatentowaną technologię PureDigital firmy Apogee, Ambeo Smart Headset integruje się bezproblemowo z urządzeniami Apple iOS zapewniając wysokiej jakości dźwięk spod znaku Sennheiser.

Ambeo Smart Headset to także wysokiej jakości zestaw słuchawkowy. Dzięki specjalnej konstrukcji z pałąkiem wokółusznym słuchawki nie tylko świetnie tłumią hałas otoczenia, ale również zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Dodatkowy wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń i sterowanie głosem na urządzeniu z systemem iOS.

W opakowaniu znajdują się:

  • zestaw słuchawkowy AMBEO SMART HEADSET
  • zestaw wkładek dousznych w trzech rozmirach (S, M, L)
  • futerał
  • krótka instrukcja obsługi

Więcej info:
Producent: www.sennheiser.pl
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here