Monitory studyjne RCF AYRA PRO już w sprzedaży!

0

Dziś same dobre wiadomości! Otóż od wczoraj na polskim rynku, każdy kto tylko zechce, może kupić monitory studyjne RCF AYRA PRO! Wiadomość tym bardziej paląca, gdyż model ten skupia na sobie uwagę już od samej premiery, a tak naprawdę zapowiedzi, która odbyła się na początku tego roku podczas Namm Show 2019.

Podczas ostatnich targów Prolight & Sound we Frankfurcie, włoski producent, firma RCF oznajmiła, że monitory AYRA PRO właśnie wchodzą w linię ofertową.

Monitory studyjne AYRA PRO, według producenta sprawdzą się w niemal każdym środowisku odsłuchowym. Charakteryzują się najwyższą neutralnością emisyjną, co sprawia, że są obiektem pożądania najbardziej wymagających inżynierów dźwięku.
Nowoczesny styl życia w produkcji muzyki wymaga uniwersalnych i dokładnych monitorów referencyjnych. Aktywne głośniki biurkowe AYRA PRO są najnowszymi narzędziami dla muzyków, inżynierów dźwięku, producentów wideo i podcasterów.

W ofercie RCF AYRA PRO znalazły się trzy modele podzielone ze względu na wielkość:

Producent zwraca szczególną uwagę na kopułkę AYRA PRO, posiadającą zaawansowaną strukturę magnesu, jednostkę o wysokiej energii, zaprojektowaną tak, aby zapewnić chłodzenie ferrofluidem i niewiarygodnie niskie zniekształcenia w profesjonalnym falowodzie. Ponadto, RCF zapewnia, że monitory studyjne AYRA PRO wyróżniają się klarownością i przejrzystością wysokich częstotliwości.

Przy okazji zapraszamy Was do naszych tekstów o AYRA PRO, które znajdziecie pod adresem: https://uptone.pl/tag/rcf-ayra-pro/

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here