Mikrofon CKMOVA SXM-3 przetestowany!

0
CKMOVA-SXM-3
CKMOVA SXM-3

Od pojawienia się informacji o dostępności sprzętu CKMOVA na terenie Polski, czekaliśmy z zainteresowaniem na test wielkomembranowego mikrofonu pojemnościowego SXM-3. W końcu jest!

Niedawno mieliśmy okazję testować dla Was dwa bardzo różne mikrofony z szerokiej i różnorodnej oferty CKMOVA: biurkowy mikrofon USB CKMOVA SUM3 oraz mikrofon kierunkowy typu shotgun CKMOVA DCM1 PRO. 

Teraz z kolei wideo-test modelu CKMOVA SXM-3 pojawił się na profilu firmy Sound Station, czyli dystrybutora tej marki w Polsce, a przeprowadził go znany nam dobrze Maciek Polański z kanału Musoneo. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami tego mikrofonu!

CKMOVA SXM-3 to mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej. Producent przekonuje, że zastosowanie dużej, ponad 1-calowej membrany ma zapewnić mikrofonowi gładkie, szczegółowe brzmienie i niski poziom szumów. Mikrofon wymaga standardowego zasilania Phantom 48V, zatem podłączymy go do każdego interfejsu audio lub miksera wyposażonego w typowe wejście mikrofonowe na złączu XLR.

CKMOVA-SXM-3
CKMOVA SXM-3

Pasmo przenoszenia mikrofonu obejmuje cały zakres słyszalny, a stosunek sygnał-szum wynosi 87 dB. Obudowa mikrofonu jest wykonana w całości z metalu a on sam waży 325 gram. W zestawie znajdziemy koszyk mikrofonowy mający zapewnić izolację od drgań podłoża czy statywu, a także długi, aż 6-metrowy kabel zakończonymi złączami XLR.

Sugerowana cena: ok. 359 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj