Sprzęt CK MOVA już dostępny w Polsce!

4
Ck-MOVA-Sound-Station

W ofercie dystrybucyjnej firmy Sound Station pojawiła się nowa marka sprzętu audio, oferująca wiele ciekawych rozwiązań w bardzo atrakcyjnych cenach – poznajcie CK MOVA.

Marka CK MOVA istnieje od roku 2015 i od samego początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji słuchawek oraz mikrofonów. Obecnie w jej wciąż rozwijającym się katalogu znajdziemy szeroką gamę mikrofonów przeznaczonych do użytku z kamerami wideo i smartfonami, w tym mikrofonów krawatowych oraz kierunkowych typu shotgun (jak CK MOVA DCM1 PRO), a także mikrofony USB (jak CK MOVA SUM3), tradycyjne mikrofony na XLR, systemy bezprzewodowe i wszelkiego typu akcesoria do nich.

CK MOVA SUM-5

CK MOVA to jednak nie tylko sprzęt dla osób zajmujących się nagrywaniem dźwięku i wideo – muzyków, vlogerów, gamerów czy autorów podcastów – ale także dla wszystkich lubiących cieszyć się muzyką, grami, filmami czy audiobookami w dowolnym miejscu, z pełną swobodą ruchów… a to dzięki sporemu wyborowi słuchawek bezprzewodowych!

CK MOVA MO2
CK MOVA MO2

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

4 KOMENTARZE

  1. […] Rynkowa premiera CKMOVA w Polsce przynosi ze sobą kolejne testy: sami mieliśmy już okazję sprawdzić modele SUM-3 (pojemnościowy mikrofon USB) i DCM-1 PRO (kierunkowy shotgun), a niedawno informowaliśmy o teście pojemnościowego modelu SXM-3 autorstwa Maćka Polańskiego z Musoneo, jaki pojawił się na stronie polskiego dystrybutora CKMOVA, firmy Sound Station. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj