Mikrofon Austrian Audio OC818 i słuchawki Hi-X55 z nominacją do TEC Awards 2021

1

Właśnie ogłoszono nominacje do przyszłorocznej edycji prestiżowych nagród NAMM TEC. Duża radość zawitała w młodej firmie Austrian Audio, z oferty której aż dwa produkty zostały nominowane za wyjątkowe osiągnięcia techniczne: mikrofon OC818 i słuchawki Hi-X55.

Dlaczego aż dwa? Przecież już wielokrotnie zdarzało się, że kilka produktów jednego producenta były nominowane, a nawet wygrywały w swoich kategoriach. Tutaj jednak sytuacja jest o tyle ciekawa, że firma Austrian Audio, która jest na rynku zaledwie 3 lata, ma w swojej ofercie dopiero cztery produkty. Oczywiście czego dowodzą nominacje, liczne testy i recenzję, są to rozwiązania na najwyższym poziomie i z zastosowaniem przełomowych rozwiązań technicznych.

Przypomnijmy także, że produkty tego wiedeńskiego producenta możemy już bez problemu kupić w Polsce, dzięki firmie ESS Audio, która jest jego oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem.

Zarówno o mikrofonie jak i słuchawkach pisaliśmy już na łamach naszego portalu dlatego też odsyłamy Was do konkretnych publikacji:

Austrian Audio OC818

Zdalna kontrola mikrofonu? Poznajcie Austrian Audio OC818 i PolarPilot App!

Austrian Audio Hi-X55

Słuchawki Austrian Audio Hi-X55 przetestowane!

Więcej szczegółów
https://www.tecawards.org

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here