Zdalna kontrola mikrofonu? Poznajcie Austrian Audio OC818 i PolarPilot App!

352

Czy można zdalnie i bezprzewodowo sterować fizycznymi parametrami mikrofonu? Oczywiście! Młoda marka Austrian Audio wraz ze swoim wielko-membranowym modelem OC818 oferuję łączność Bluetooth i dedykowaną aplikację PolarPilot App!

O samym mikrofonie Austrian Audio OC818 nie będziemy tu pobieżnie wspominać bo temat jest  ciekawy, a kilka miesięcy temu obszerny test na jego temat przygotowała redakcja magazynu Estrada i Studio: https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1536-austrian-audio-oc818-mikrofon-wielkomembranowy.

My chcemy jednak zwrócić Waszą uwagę na bardzo ciekawą funkcjonalność o jakiej kilka miesięcy temu rozmawialiśmy w naszym redakcyjno-realizatorsko-producenckim grajdołeczku 🙂 Zastanawialiśmy się czy ktoś kiedyś wpadnie na pomysł aby zaproponować zdalne sterowanie fizycznymi parametrami mikrofonu. Ku naszej uciesze okazało się to możliwe, a na ten sam pomysł co my 😉 wpadli właśnie inżynierzy z Austrian Audio!

Jak to działa w praktyce? Zapraszamy do obejrzenia przeglądu funkcji jakimi możecie sterować po podłączeniu do mikrofonu OC818 opcjonalnego odbiornika/nadajnika OCR8 i ściągnięciu na wasz telefon.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl