Arrested Development jesienią w Gdańsku i Warszawie

0

Zespół, który wyznaczał trendy w muzyce hip-hopowej w latach 90-tych już niebawem zawita do Polski by zagrać koncert w gdańskim klubie B90 oraz warszawskiej Progresji.

Arrested Development od 1991 roku wiernie i konsekwentnie reprezentuje swoją unikalny styl na całym świecie. Odwrócili to, co większość ludzi nazywa hip-hopem o całe 180 stopni styl – ich piosenki pozbawione są wulgarnych tekstów, w których główne role odgrywają prostytutki, narkotyki i imprezy z AK-47 w tle. Nic więc dziwnego, że od razu do zespołu przyklejona została etykietka grupy reprezentującej tak zwany alternatywny, antygangsterski rap. Pomimo że tematyka ich tekstów skupia się głównie na problemach czarnoskórych, znajdują swoich fanów we wszystkich środowiskach.

Od samego początku Arrested Development zawsze był zgranym kolektywem, jedną, wielką rodziną. Obecni członkowie to Speech, 1 Love, Tasha LaRae, Fareedah Aleem, Za’ i JJ Boogie. Na przestrzeni lat w zespole występowali również Montsho Eshe, Headliner, Aerle Taree, Rasa Don, DJ Kemit, Nadirah Shakoor, Nicha Hilliard, Kennedy, TallBoy & Ajile. AD na scenie i w studio gościli różnych artystów, np.: Dionne Farris, Laurnea, Paulette, Caron Wheeler, Toni (cat) & Foley (Miles Davis).

Grupa przyjedzie do Polski na dwa koncerty w ramach trasy 25th Anniversary Tour . Pierwszy 28.10 w Gdańsku, w B90, a drugi 29.10 w warszawskim klubie Progresja. OSOBY NIEPEŁNOLETNIE proszone są o kontakt: [email protected] w celu wysłania oświadczenia. Infolinia : 22 541 21 32

Koncert Arrested Development odbędzie się 28 października 2017 w klubie B90 w Gdańsku oraz 29 października w klubie Progresja w Warszawie.

Bilety w cenach 99 zł (przedsprzedaż) 119 zł (przedsprzedaż early entrance) / 109 zł (w dniu koncertu) 129 zł (w dniu koncertu early entrance) do nabycia online na bilety24.plwww.ebilet.pl, www.progresja.com oraz  w dniu koncertu w kasie Klubu B90 i Klubu Progresja.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/OfficialArrestedDevelopment.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here