Roland i intuicyjny 16-ścieżkowy sekwencer w klawiszach serii FA

0

Tworząc nową serię FA, Roland po raz kolejny stawia wysoko poprzeczkę. Nowa stacja robocza może wiele. Brzmi świetnie i prezentuje się naprawdę dobrze.

W najnowszym tutorialu przygotowanym przez firmę Roland, przedstawiony został 16-ścieżkowy sekwencer, który został zaprojektowany do natychmiastowego zapisu Twoich inspiracji. Możesz stworzyć pełny aranż za pomocą szerokiej palety barw instrumentu, praktycznie natychmiast. Nieprzerwane nagrywanie w trybie loop pozwoli Ci zapisać 16 śladów bez zatrzymania nagrywania. Ponadto dostępne są opcje nagrywania na żywo oraz nagrywanie krokowe – do tego masz pełną kontrolę nad edycją i miksowaniem śladów, po czym możesz zapisać utwór w pliku stereo na karcie SDHC

Każdy model z serii zawiera potężną kolekcję dźwięków, efekty studyjnej jakości i ekspresyjną kontrolę w czasie rzeczywistym, a także natychmiastowy sampling, umożliwiający odtwarzanie z 16 padów. Zintegrowany sekwencer zapewnia łatwość obsługi i nieustanne nagrywanie pętli. Instrument umożliwia również w prosty sposób eksportowanie ścieżek dla dalszej pracy w środowisku DAW.

Roland podzieli instrumenty na trzy dostępne modele:

  • 61-klawiszowy FA-06
  • 76-klawiszowy FA-07, w obu przypadkach są to klawiatury o wysokiej czułości z akcją syntezatorową
  • FA-08 z 88-klawiszową klawiaturą ważoną.

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here