IBC 2017 i premiera nowego Avid Artist | DNxIV

0

Segment kompozytorski firmy Avid to rozbudowana paleta narzędzi i oprogramowania, z którego korzystają studia telewizyjne i filmowe na całym świecie. Potwierdzona gwarancja jakości stawia markę na najwyższych miejscach rankingowych. Dziś mamy okazję poznać kolejną nowość, Avid Artist | DNxIV.

Avid Artist I/O to kolekcja interfejsów o bardzo szerokiej palecie możliwości. Te wysoce zaawansowane narzędzia kompozytorskie słyną ze swej niezawodności, łatwości obsługi i ogromnych możliwościach przydatnych w profesjonalnych studiach nagraniowych, telewizyjnych oraz filmowych.

Na tegorocznych IBC 2017, firma Avid zaprezentowała unowocześniony interfejs Avid Artist | DNxIV. Urządzenie oferuje funkcjonalności, które znają użytkownicy poprzednich wersji. Jednak Avid Artist | DNxIV upakowano w dużo mniejszej i dużo bardziej poręcznej obudowie, przez co przenoszenie tak ważnego urządzenia jakim jest interfejs, staje się dużo prostsze.

Interfejsy Avid Artist I/O pozwalają na niewiarygodnie szybką łączność dzięki technologii Thunderbolt 3, oferując przepustowość do 40 Gb/s, płynną wydajność i bezproblemowe działanie. Interfejsy Avid Artist I/O to przede wszystkim szeroka gama wejść i wyjść analogowych i cyfrowych. Umożliwiają one pracę w dzisiejszych różnorodnych produkcjach medialnych, takich jak SDI, HDMI, XLR, RS-422.
Avid Artist I/O oczywiście świetnie współpracuje z dedykowanym środowiskiem Avid Media Composer, jednak równie dobrze sobie radzi z oprogramowaniem Apple Final Cut X, jak i Adobe Premiere Pro.

Poszerzenie palety interfejsów o model Artist | DNxIV to wyraźny gest w kierunku tych wszystkich, którzy tworzą w różnych miejscach, potrzebując niemalże nieograniczonej mobilności.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.avidblogs.com oraz już wkrótce na stronie polskiego dystrybutora www.musicinfo.pl

Relacje z premier Avid na IBC 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj