D’Addario PW-CT-20: Tuner chromatyczny dla gitarzysty [TEST]

0

Na blogu informacyjnym firmy Music Dealer, przedstawiciela marki D’Addario, została opublikowana recenzja chromatycznego tunera gitarowego D’Addario PW-CT-20.

Pierwszą naszą wzmiankę o tym produkcie publikowaliśmy jakiś czas temu tutaj: Musikmesse 2017: D’Addario Chromatic Pedal Tuner. Dziś prezentujemy szerszy opis…

Chromatyczny tuner podłogowy D’Addario PW-CT-20

D’Addario od lat dostarcza wysokiej jakości urządzenia muzyczne miłośnikom gitarowych brzmień. Tym razem firma prezentuje swój najnowszy, chromatyczny tuner podłogowy z serii akcesoriów Planet Waves. Model PW-CT-20 to wyjątkowe połączenie innowacji, prostoty i stylu, które świetnie sprawdzi się w studio i na scenie.

Nowa jakość dźwięku

Produkt charakteryzuje się szybkim reagowaniem na dźwięk, wielką dokładnością i szerokim zakresem kalibracji. Jest to zestaw cech, które z pewnością ucieszą każdego muzyka, który nie znalazł jeszcze tunera, który spełniałby te wszystkie funkcje.

Lekka obudowa

Ergonomiczny kształt, precyzja wykonania oraz lekka, aluminiowa obudowa, to tylko niektóre z właściwości tunera, dzięki którym sprawdza się w każdym warunkach i staje się niemal niezauważalny. Można go bez problemu schować do kieszeni lub włożyć do futerału i zawsze mieć przy sobie, gdy będzie potrzebny.

Małe urządzenie – duże możliwości

Wydajny, 32-bitowy procesor i nowy układ zapewniają nie tylko dokładne i szybkie strojenie, ale także komfort podczas użytkowania tunera. Ważną dla każdego gitarzysty funkcją jest także przełącznik true-bypass.

Kolorowy wyświetlacz

Duży LED-owy ekran sprawia, że bez problemu można odczytać nazwę dźwięku. Zadanie dodatkowo ułatwia kolorowy wyświetlacz, dzięki któremu nawet w ciemności wszystkie parametry są dobrze widoczne dla grającego. Kolor zielony oznacza prawidłowe strojenie, a czerwony odstrojenie. Jest to niewątpliwie duża zaleta urządzenia, którą szczególnie docenią muzycy grający kameralne koncerty w ciemnych salach.

Żadnych ograniczeń

Dom, scena, czy studio – ten model będzie świetnym wsparciem w każdym miejscu. Sprawdzi się zarówno podczas nagrywania, jak i prób oraz koncertów. Bez względu na to, czy grasz na gitarze elektrycznej, czy basowej, docenisz jego prostą obsługę i konstrukcję.

Komfort użytkowania

Nie ma nic lepszego od urządzenia, które nie tylko realizuje swoje zadanie i jest przy tym łatwe w obsłudze. Model PW-CT-20 spełnia oba powyższe warunki, dzięki czemu staje się niezbędnym urządzeniem każdego gitarzysty.

źródło: blog.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj