Organek w listopadzie w Starym Maneżu

0

Miesiąc po zakończeniu letniej trasy koncertowej, ØRGANEK kontynuuje promocję najnowszego albumu.

Podczas koncertów na żywo zespół prezentuje materiał z drugiego albumu pt. “Czarna Madonna”. ØRGANEK po raz kolejny cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country. W warstwie tekstowej ØRGANEK zdaje się dotykać najgłębszych pokładów swojej wrażliwości, czego dowodem jest chociażby utwór tytułowy nowego albumu formacji. Mroczny, nieskrępowany, ekspresyjny charakter koncertów przyciąga licznąpubliczność. Po “Głupim”, album “Czarna Madonna” to zaproszenie do następnych spotkań.

Koncert ØRGANEK odbędzie się 10 listopada 2017 o godzinie 20:00 w Starym Maneżu w Gdańsku.

Bilety w cenach 49 zł (miejsca stojące parter), 65 zł (miejsca siedzące antresola), 325 zł – 650 zł (loże 5-osobowe i 10-osobowe antresola) dostępne na www.interticket.pl i www.kupbilecik.pl.

Ørganek to kwartet sygnowany nazwiskiem lidera, autora muzyki oraz tekstów, Tomasza Organka. Debiut zatytułowany “Głupi” został znakomicie przyjęty i pokrył się platyną. Z krążka pochodzą single “Nie lubię” i “Kate Moss”. Album “Czarna Madonna” ukazał się 4 listopada 2016 roku.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/tomorganek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj