FL Studio 20: Poradnik krok po kroku [VIDEO]

5

FL Studio, aktualnie w najnowszej wersji 20.7.2 to popularny, świetnie wyposażonych i jednocześnie tani program DAW do profesjonalnej produkcji muzycznej wykorzystywany na całym świecie. Dziś mamy dla Was poradnik video, w którym poznacie jego możliwości krok po kroku. Zapraszamy!

FL Studio jest kompletnym środowiskiem produkcji muzycznej. Wszystko czego potrzebujecie do komponowania, aranżowania, nagrywania, edytowania, miksowania i masteringu profesjonalnie brzmiącej muzyki w jednym pakiecie. Jego sporą zaletą, którą zaznaczają sami użytkownicy jest prosta i bardzo intuicyjna obsługa, co sprawia, że program cieszy się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów ale także hobbystów i początkujących producentów.

Dostępny jest w czterech wersjach: Fruity, Producer, Signature oraz All Plugins Bundle. Porównanie poszczególnych pakietów znajdziecie na stronie firmy soundstation.pl, dystrybutora marki Image Line w Polsce. Co równie ważne od wersji 20, która miała premierę w 2018 jest on dostępny dla użytkowników systemu MacOS, a jeśli zakupiłeś wcześniej licencję FL Studio na system Windows nie musisz płacić ani złotówki za wersję OS X. Do tego oczywiście dożywotnie uaktualnienia!

Za przygotowanie obszernej i ciekawej prezentacji video zabrał się Maciej Polański z serwisu musoneo.com. Prezentacja poniżej:

Jeśli nie znacie jeszcze tego programu lub planujecie poszerzyć swoją wiedzę na jego temat to na stronie dystrybutora możecie zakupić także profesjonalne kursy video, z których dowiecie się prawdopodobnie wszystkiego co potrzebne do profesjonalnej pracy w FL Studio, w tym także kurs miksu zrealizowany w profesjonalnym środowisku tego popularnego programu DAW:

FL Studio 20 znalazł się oczywiście w naszym zestawieniu Najlepszych Programów DAW w 2020 roku. Pisaliśmy o nich TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://flstudio.pl
Dystrybutor: https://soundstation.pl

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj