Jakie słuchawki do 250 zł?

2

Oferta słuchawek w przedziale cenowym do 250 zł jest ogromna. Jeśli zastanawiacie się na jakie modele i do jakich zastosowań zwrócić szczególną uwagę mamy dla Was test, przygotowany przez firmę SUPERSOUND. Zapraszamy!

Jakie wybrać do słuchania muzyki z telefonu czy przenośnego odtwarza, a które sprawdzą się w domowej pracowni dźwiękowej? W poniższym zestawieniu znajdziecie 6 popularnych modeli słuchawek do kwoty 250 zł. Wśród testowanych modeli: Yamaha HPH-50B, Samson SR 950, AKG K72, Pioneer HDJ CUE1, Sennheiser HD 200 Pro oraz AKG K240 MKII. Słuchawki różnią się nie tylko właściwościami brzmieniowymi, ale także konstrukcją, możliwościami dopasowania do głowy użytkownika, impedancją, wyposażeniem i co nie jest bez znaczenia, dostępnością części zamiennych. Na komfort użytkowania wpływ ma także izolacja oraz materiały, z których wykonane są nauszniki.

Test podzielony jest pomiędzy recenzję wybranych modeli, a w podsumowaniu znajdziecie wrażenia odsłuchowe z porównań określonych par słuchawek. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zestawieniu wybierzecie model zgodny ze swoimi oczekiwaniami – niezależnie od tego czy stawiacie na komfort, głęboki i wyeksponowany bas, detaliczne brzmienie w górze pasma słyszalnego czy skuteczność mierzoną w decybelach. Część prezentowanych modeli sprawdzi się także w zastosowaniach profesjonalnych do monitoringu dźwięku, pracy nad obróbką dźwięku do podcastów czy miksowaniu nagrań. Ich oceny podjął się Maciek Polański w serwisu musoneo.com. Zapraszamy!

Wszystkie modele dostępne są w sklepie supersound.pl, a linki do konkretnych modeli znajdziecie poniżej:

Yamaha HPH-50B

Słuchawki Yamaha HPH-50B to proste kompaktowe słuchawki o konstrukcji zamkniętej, które pozwalają cieszyć się profesjonalną jakością dźwięku. Zapewniają wysokiej jakości dźwięk ze starannie wyważonym basem i górami, które są bardzo satysfakcjonujące dla słuchacza, niezależnie od tego, czy muzyka odtwarzana jest z płyt, czy z platform cyfrowych.
Sugerowana cena to: 126 zł

Kupisz je TUTAJ: supersound.pl/yamaha-hph-50-headphones-black


Samson SR 950

Słuchawki Samson SR950 zapewniają precyzyjny monitoring do zastosowań studyjnych ale sprawdzą się także podczas słuchanie muzyki. Nadają się do realizacji, miksowania i odtwarzania audio. Łączą komfort użytkowania z solidną, zamkniętą konstrukcją przetworników. Bardzo dobrze odwzorowują niskie i wysokie zakresy brzmienia.
Sugerowana cena to: 145 zł

Kupisz je TUTAJ: supersound.pl/samson-sr950


AKG K72

AKG K72 to nauszne słuchawki zamknięte, będące popularnym narzędziem pracy realizatorów, producentów i muzyków. Profesjonalne przetworniki 40 mm zapewniają precyzję brzmieniową – zwarty i szczegółowy bas oraz czysta góra, bez podbijania i zakolorowania. Unikalny samoregulujący pałąk nagłowny zapewnia doskonałe dopasowanie oraz wysoki komfort pracy nawet podczas długich sesji nagraniowych. Dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, złożonej z elementów o profesjonalnej jakości, oraz wymiennym nausznicom K72 są słuchawkami niezwykle wytrzymałymi.
Sugerowana cena to: 165 zł

Kupisz je TUTAJ: supersound.pl/akg-k72


Pioneer HDJ CUE1

Słuchawki Pioneer HDJ-CUE1 to dobry wybór, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ. Oferują atrakcyjny, profesjonalny design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w wyższym i droższym modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 gwarantują mocne brzmienie niskich częstotliwości, które zdecydowanie ułatwi miksowanie na żywo w klubie.
Sugerowana cena to: 249 zł

Kupisz je TUTAJ: supersound.pl/pioneer-hdj-cue1


Sennheiser HD 200 Pro

O tym modelu pisaliśmy na łamach naszego potalu już kilkukrotnie gdyż to prawdziwy hit w swojej klasie cenowej. Model ten zdobył nagrodę NAMM Tec Awards 2018 w swojej kategorii i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Zamknięte, wokółuszne HD 200 PRO pozwalają skupić się na dźwięku, bez względu na to, czy użytkownik ćwiczy, nagrywa, gra lub monitoruje występ, czy po prostu chce posłuchać ulubionej muzyki. HD 200 PRO zapewniają dźwięk studyjny o wysokiej dynamice, jednocześnie skutecznie tłumiąc hałas otoczenia.
Sugerowana cena: 250 zł

Kupisz je TUTAJ: supersound.pl/sennheiser-hd-200-pro


AKG K240 MKII

I jeszcze jeden AKG w zestawieniu. Profesjonalne, tym razem półotwarte słuchawki AKG K240 MKII są od dawna standardem w studiach, orkiestrach i scenach na całym świecie. Zaawansowane przetworniki Varimotion 30 mm XXL zapewniają precyzyjne odwzorowanie w całej rozpiętości pasma.
Sugerowana cena: 280 zł

Kupisz je TUTAJ: supersound.pl/akg-k240-mk2

2 KOMENTARZE

  1. My zakupiliśmy do pracy studyjnej budżetowe słuchawki zamknięte Be Joe HP280. Spełniają swoją role, dźwięk jest czysty, selektywny bez żadnych przekłamań, a same słuchawki kosztowały nas 109zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj