Eventide Professional w Audiostacji!

0

Publikacje na temat produktów marki Eventide pojawiają się u nas dość często. Dziś dzielimy się z Wami kolejną ważną informacją, otóż dystrybucję produktów profesjonalnych i oprogramowania tego producenta objęła w Polsce firma Audiostacja.

“Eventide z analogową duszą!” Tak często mówi się o sprzęcie hardware’owym oraz oprogramowaniu i pluginach tego producenta. I nie ma się co dziwić. Poziom zaawansowania technologicznego tych rozwiązań jest niezwykle wysoki co udowadnia ich zastosowanie w olbrzymiej ilości profesjonalnych studiów nagraniowych.

Już od niemal 50 lat firma Eventide produkuje procesory cyfrowe i pluginy, stale pracując nad udoskonalaniem technologii przetwarzania dźwięku. Wiele z nich zyskało status urządzeń kultowych, jak choćby procesor efektów H9000, znany z ogromnego bogactwa inspirujących efektów typu pogłosy, delaye, modulacje, pitch shifting i distortion.

Polecamy Waszej uwadze naszą poniższą publikację

Eventide H9000 w niesamowitym studiu Richarda Devine!

Kluczem do sukcesu Eventide okazało się zrównoważone połączenie świata zaawansowanej technologii cyfrowej ze światem analogowych brzmień. Dzięki temu procesory do nagrywania czy procesory efektów odznaczają się nieograniczonymi wręcz możliwościami kształtowania stereofonicznego lub monofonicznego brzmienia. Przy tym obsługa tej zamkniętej w solidnych obudowach technologii jest całkiem prosta.

Podkreślmy na koniec jeszcze jeden fakt, że firma Audiostacja jest wyłącznym dystrybutorem produktów profesjonalnych oraz oprogramowania firmy Eventide, z wyłączeniem produktów Live (jak efekt ROSE, H9, czy seria Factor).

Aktualną listę dostępnych produktów Eventide w dystrybucji firmy Audiostacja znajdziecie w linku: https://audiostacja.pl/cenniki/EVENTIDE.pdf

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybucja: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here