Eventide H9000 w niesamowitym studiu Richarda Devine!

0

Eventide H9000 to zdobywca tegorocznej edycji NAMM TEC Awards w kategorii “Sprzętowe procesory sygnałowe”. Tak zaawansowanego urządzenia nie mogło zabraknąć w niesamowitym studiu muzycznym Richarda Devine. Zobaczcie koniecznie to miejsce!

Dziś mamy dla Was krótki materiał video, w którym Richard Devine – muzyk elektroniczny i projektant dźwięku oprowadzi Was po swoim niesamowitym studiu muzycznym, w którym poza mnóstwem sprzętu analogowego, syntezatorów modułowych znajdziemy także sporo sprzętu firmy Eventide w tym tytułowy H9000.

Najnowszy flagowy wielozadaniowy procesor H9000 do przetwarzania sygnału dźwiękowego zadebiutował w grudniu ubiegłego roku, a jego możliwości i jakość została doceniona już w styczniu tego roku kiedy grono specjalistów z branży przyznało mu nagrodę TEC Award w swojej kategorii, podczas największych targów muzycznych NAMM Show.

Ten wielokanałowy procesor sygnału oferuje ośmiokrotnie większą moc obliczeniową w stosunku do swojego poprzednika Eventide H8000. Rozbudowany panel sterujący na froncie, ogromna liczba wejść/wyjść, a także możliwości sieciowe to dopiero początek. Jest wyposażony w 4 czterordzeniowe procesory ARM, które służą jako 16 silników DSP i zapewnia 8 kanałów nieskazitelnego analogowego sygnału audio I / O, AES / EBU, ADAT i 16 kanałów audio USB.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here