Janusz Kohut, Kawai ES8 i koncert na dachu

0

W obecnych czasach wielu z nas cierpi z powodu zamknięcia teatrów, oper i filharmonii. Pocieszeniem jest jednak fakt, że kiedy my nie możemy iść na koncert, koncerty coraz częściej przychodzą do nas. Dziś zapraszamy Was do wysłuchania kwarantannowego, dachowego koncertu Janusza Kohut.

Polski kompozytor i pianista, Janusz Kohut, jak większość artystów zmuszony został do zawieszenia działalności scenicznej. Domowa izolacja nie musi być jednak przeszkodą, co muzyk udowodnił dając przepiękny koncert na dachu swojego domu w Bielsku – Białej.

Zagrane na cyfrowym pianinie Kawai ES8 utwory, to własne kompozycje artysty.

Prezentując ten instrument niespełna trzy lata temu napisaliśmy, że jest on kwintesencją dbałości o każdy szczegół – tak dźwiękowo i jak wizualnie. Znajdziecie tu m.in. klawiaturę Hammer III z funkcją Left-Off, czy Harmonic Imaging XL, funkcję Virtual Technician służącą do zmiany parametrów rezonansu, tłumienia czy odgłosów klawiszy i młoteczków i wiele innych ciekawych udoskonaleń, które sprawiają, że Kawai ES8 jest niezwykle zbliżone do prawdziwego, akustycznego pianina jakie znamy.

O instrumencie przeczytacie również w naszym artykule Kawai ES8 – więcej niż tylko cyfrowe pianino.

Więcej szczegółów
Producent: www.kawai.co.uk
Dystrybutorwww.silesiamusiccenter.pl
Artysta: https://www.facebook.com/Janusz-Kohut

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here