ART Pro Channell II – przedwzmacniacz lampowy, kompresor oraz korektor w jednym

0

ART Pro Channel II to w pełni profesjonalne urządzenie oferujące aż trzy główne funkcje: przedwzmacniacza lampowego, kompresora oraz wysokiej klasy korektora. Jest to sprzęt, który niewątpliwie znajdzie swoje miejsce zarówno w profesjonalnych studiach nagrań jak i na scenie.

Urządzenie, które dziś prezentujemy, jest profesjonalnym torem audio oferującym trzy bardzo ważne funkcje: przedwzmacniacz lampowy, kompresor oraz korektor.
Lampowy przedwzmacniacz  mikrofonowy charakteryzuje się niebywale cichą pracą, oraz jak pisze producent, niesamowitą przejrzystością dźwięku. Użytkownik do dyspozycji otrzymuje regulację wzmocnienia, przestrajany filtr górno-przepustowy, regulację poziomu wyjściowego oraz przełącznik fazy.

Drugą sekcją oferowaną w ART Pro Channel II jest potężny procesor dynamiki, kontrolujący transjenty i szumy, zaspokajając w ten sposób oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kompresor oferuje dwa tryby pracy: automatyczny oraz manualny. W trybie automatycznym, inżynierowie wykorzystali świetnie sprawdzające się rozwiązania zastosowane w cieszącym się dobrą opinią kompresorze PRO VLA. Zaś w trybie manualnym, urządzenie pozwala na samodzielną regulację zarówno progu kompresji jak i stopnia kompresji, czasu ataku i powrotu, oraz typu kompresji.

Ostatnią z omawianych sekcji jest parametryczny korektor umożliwiający zbudowanie dowolnego brzmienia wprowadzanego przed lub za kompresorem.

Specyfikacja:

Na wyjściu z urządzenia umieszczony został potencjometr master output, wskazówkowy miernik VU z możliwością przełączania źródła sygnału (compresor / preamp / input / output), oraz dwa ledowe mierniki pokazujące stopień nasycenia lampy oraz gain reduction kompresora.

Panel tylni oferuje natomiast symetryczne wejścia i wyjścia XLR, klasyczne – niesymetryczne Jack, oraz 2 punkty insertowe na jack’ach, którymi możemy wpiąć inne urządzenia pomiędzy dowolne sekcje naszego ART Pro Channel II.
Z przodu, znajdziemy dodatkowe wejście Hi-Z  ¼” Jack ułatwiające pracę w bezpośrednim połączeniu z gitarą czy basem.

Więcej szczegółów
Producent: https://artproaudio.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj