Aplikacja PreSonus Notion Mobile – za darmo!

0
PreSonus Notion Mobile

Aplikacja Notion firmy PreSonus do notacji muzycznej jest teraz dostępna na wszystkich popularnych platformach mobilnych i stacjonarnych w wersji darmowej oraz płatnej.

Notion Mobile to nowa wersja popularnego oprogramowania firmy PreSonus do zapisu nutowego, dostępna na urządzenia z systemami Android, Windows, Chrome OS, Fire OS, a także MacOS, iOS oraz iPadOS.

Aplikacja PreSonus Notion Mobile

Dzięki Notion Mobile możemy komponować i edytować muzykę w formie klasycznej notacji muzycznej lub gitarowej tabulatury. Narzędziami ułatwiającymi przenoszenie pomysłów muzycznych z głowy na „papier“ są wirtualna klawiatura, podstrunnica gitarowa i pady perkusyjne, a także zintegrowana biblioteka akordów. 

Aplikacja PreSonus Notion Mobile

Nasze dzieło, stworzone czy to na komputerze, czy urządzeniu mobilnym, możemy odsłuchać z wykorzystaniem wysokiej jakości próbek fortepianu i orkiestry nagranych przez London Symphony Orchestra w Abbey Road Studios, dostosowując brzmienie całości za pomocą wielościeżkowego miksera z wbudowanymi efektami.

Gotową partyturę możemy wyeksportować w pliku Notion, MIDI, MusicXML lub PDF, a także jako plik dźwiękowy do odsłuchu. Wszystko to dostępne jest w ramach darmowej aplikacji Notion Mobile, którą pobrać możemy z odpowiednich dla naszego ekosystemu serwisów z oprogramowaniem, takich jak Apple App Store, Mac App Store, Google Play czy Microsoft Windows App Store. 

PreSonus Notion Mobile

Ponadto dostępny jest także płatny pakiet Feature Bundle, który wprowadza funkcje specjalne, takie jak pisanie ręczne, dodatkowe brzmienia, transfer sieciowy i zaawansowane opcje eksportu. Rozszerzenie to kosztuje 14,99 USD za urządzenie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj