Hercules DJ Control Mix: bezprzewodowy kontroler DJ na każdą okazję!

0
Hercules-DJ-Control-Mix_djay-app

Jak rozkręcić dobrą imprezę praktycznie w każdych warunkach? Wystarczy kontroler Hercules DJ Control Mix oraz smartfon z Android lub iOS. Do tego tylko teraz w super cenie!

HERCULES DJ CONTROL MIX [Kupisz TUTAJ] to bezprzewodowy, 2-kanałowy kontroler DJski z Bluetooth zaprojektowany specjalnie do używania ze smartfonami z systemem iOS lub Android. Łączy się on ze smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth Low Energy i umożliwia sterowanie aplikacją djay.

Hercules-DJ-Control-Mix_djay-app

Niewielkie rozmiary oraz waga kontrolera sprawiają, że jest świetnym rozwiązaniem na każdą okazję i w każdych warunkach. Urządzenie zawiera uniwersalną podstawkę pod smartfon, zasilane jest za pośrednictwem kabla USB, który możesz podłączyć na gniazda sieciowego lub powerbanka.

A co z dźwiękiem?

Odtwarzanie miksów/muzyki możliwe jest za pośrednictwem głośnika Bluetooth (do nabycia osobno) połączonego ze smartfonem, lub przy użyciu wyjścia słuchawek w smartfonie lub przez wbudowany głośnik smartfona.

Sam kontroler wyposażony jest we wszystkie podstawowe funkcje klasycznego kontroler DJ, więc praca na nim będzie z pewnością dobrą zabawą, a dla początkujących DJ-ów świetnym startem w świat imprezowych miksów.

Uwaga! Tylko do 6 grudnia 2022 w ramach trwającej akcji #BlackWeek, Hercules DJ Control Mix dostępny jest w promocyjnej cenie w sklepie https://supersound.pl

Więcej szczegółów
Producent: https://www.hercules.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj