Kali Audio IN-UNF: ultra-bliski system monitorowania dźwięku!

1
Kali Audio IN-UNF

Mała przestrzeń domowego studia z nie najlepszą akustyką pomieszczenia, do tego sąsiedzi, którzy nie przepadają za twoją nocną produkcją muzyczną… Rozwiązaniem tych wszystkich problemów ma być nowy, kompletny system monitorowania dźwięku IN-UNF od Kali Audio.

Kali Audio prezentuje zupełnie nowe monitory: IN-UNF. Oparty na technologii używanej w uznanych modelach IN-5 i IN-8, najnowszy system odsłuchowy IN-UNF prezentuje ultrabliskie rozwiązanie dla producentów pracujących i słuchających w małych domowych studiach muzycznych. 

UNF to skrót od “Ultra-Nearfield“. Kali Audio IN-UNF został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w małych pomieszczeniach, gdzie możliwość uzyskania głośności jest ograniczona, czy to przez akustykę pomieszczenia, czy tolerancję sąsiadów. IN-UNF prezentuje pełnozakresowy dźwięk na referencyjnych poziomach głośności z dużą ilością miejsca na głowę z odległości 0.8 m, czyli mniej więcej na długość ręki.

kali-audio-in-unf

Kali Audio IN-UNF składa się z trzech części: jednostki basowej i dwóch satelitów. Jednostka basowa mieści dwa 4,5-calowe głośniki niskotonowe, jak również wzmacniacz i inne elementy elektroniczne systemu. Obydwa głośniki niskotonowe są ustawione poziomo, dzięki czemu wibracje nie są przenoszone na biurko ani na nic, co stoi na jednostce niskotonowej. Dwie satelity wykorzystują ten sam współosiowy głośnik średniotonowy i wysokotonowy z pozostałych głośników serii IN.

kali audio-in-unf-system

Cały system mieści się na biurku i zapewnia takie same pełnozakresowe, nisko zniekształcone wrażenia słuchowe jak para IN-8 w standardowej odległości od słuchacza. Elastyczne opcje ustawień pozwalają użytkownikom na łatwą integrację IN-UNF z istniejącą przestrzenią biurka; jednostka basowa może być ustawiona pionowo, aby umieścić ją za laptopem lub monitorem, lub poziomo, aby wykorzystać ją jako podstawkę pod monitor.

kali audio-in-unf_subwoofer

Jednostka basowa posiada również wiele wejść, aby zaspokoić potrzeby użytkowników w różnych zastosowaniach, takie jak:

  • USB-C, które obsługuje rozdzielczość 24-bitową i częstotliwość próbkowania 48k, użytkownicy mogą podłączyć komputery, telefony i tablety. 
  • optyczne i 3,5 mm zapewniają obsługę zarówno cyfrowego, jak i analogowego połączenia z urządzeniami konsumenckimi, takimi jak konsole do gier i amplitunery
  • TRS, do podłączenia do standardowych urządzeń pro audio przewidziano stereofoniczne 

IN-UNF jest dostrojony do roli monitora biurkowego. Biurko zostało uwzględnione jako element akustyczny systemu, co rozwiązuje niektóre z problemów, które zazwyczaj pojawiają się przy umieszczaniu monitorów na biurku. Przełączniki DIP służą do uwzględnienia pozycji systemu w pomieszczeniu, a także do wyboru basów, tonów średnich i wysokich, zgodnie z własnymi preferencjami.

“Paradygmat do tej pory był taki, że jeśli jesteś w małej przestrzeni i / lub twoi sąsiedzi nie tolerują jak głośno puszczasz muzykę, to byłeś ograniczony do słuchawek lub anemicznych głośników. Widok jaki prezentuje IN-UNF jest tak szczegółowy i tak intymny, że czyni biurko idealnym miejscem do słuchania. W rzeczywistości myślę, że dla wielu ludzi, miksowanie i słuchanie na IN- UNF będzie preferowane od używania większych głośników”

– powiedział Nate Baglyos, dyrektor marketingu Kali Audio

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj