Antelope Audio przedstawia Galaxy 32 Synergy Core

0
Antelope-Audio-Galaxy-32-Synergy-Core_uptone

Wchodzący właśnie na rynek Galaxy 32 Synergy Core oferuje w większości te same parametry i najwyższą jakość przetwarzania, co flagowy model Antelope Audio Galaxy 64, lecz w o połowę mniejszym i bardziej przystępnym cenowo wydaniu!

Galaxy 32 Synergy Core to wielokanałowy interfejs audio oferujący 32 analogowe wejścia i 32 wyjścia (na złączach D-Sub 25), a dodatkowo cyfrowe złącza optyczne MADI (64 kanały I/O), ADAT (8 kanałów I/O), SPDIF (2 kanały I/O) i obsługę protokołu Dante oraz HDX dla systemu Pro Tools HD Native lub HDX do 64 kanałów, nawet przy częstotliwości próbkowania 192 kHz.

Antelope Audio Galaxy 32 Synergy Core
Antelope Audio Galaxy 32 Synergy Core

Na pokładzie znajdziemy także masteringowej klasy konwertery AD/DA, 64-bitowy zegar taktujący w technologii AFC (Acoustically Focused Clocking) oraz zestaw 6 procesorów DSP i 2 kości FPGA, umożliwiających przetwarzanie jednocześnie do 128 efektów Antelope Audio Synergy Core (w 32 wirtualnych rackach po 8 efektów w każdym) w czasie rzeczywistym, bez zauważalnej latencji i bez obciążania procesora komputera.

Antelope-Audio-Galaxy-32-Synergy-Core

Wszystko to zamknięto w obudowie do montażu w racku 19“ o rozmiarze 1U. Antelope Audio Galaxy 32 Synergy Core może pracować z systemami Windows 10 oraz MacOS 10.12 lub wyższymi, a komunikacja z komputerem zrealizowana jest za pomocą złącza Thunderbolt 3.

Więcej szczegółów
Producent: https://en.antelopeaudio.com
Dystrybutor: https://musictoolz.pl

Więcej publikacji o Antelope Audio:
https://uptone.pl/tag/antelope-audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj