Strymon Zelzah – stereofoniczny phaser nie tylko dla gitarzystów!

0
Strymon-Zelzah_uptone

Zelzah Multidimensional Phaser – tak brzmi pełna nazwa najnowszego efektu modulacyjnego firmy Strymon, przeznaczonego do gitar, instrumentów klawiszowych i nie tylko!

Strymon Zelzah Multidimensional Phaser łączy w sobie dwa niezależne układy modulacyjne – jeden 4-stopniowy, drugi 6-stopniowy – o bardzo intuicyjnej obsłudze, ale ogromnych możliwościach brzmieniowych.

Każda z dwóch stron efektu może pracować oddzielnie, ale najciekawsze rezultaty uzyskać można łącząc je ze sobą na różne sposoby: szeregowo, równolegle lub w rozbiciu na kanały stereo, dla uzyskania bogatych, wielowymiarowych modulacji.

Strymon-Zelzah
Strymon Zelzah

Stereofoniczne wyjścia oraz wejście transformatorowe JFET, mogące przyjąć sygnał mono lub stereo, pozwalają na użycie tego efektu w połączeniu z różnego typu instrumentami, takimi jak gitary i klawisze, ale także np. z urządzeniami DJ-skimi.

Port USB-C umożliwia kontrolowanie ustawień z pomocą komputera, a łączność MIDI zapewnia dostęp do 300 presetów brzmieniowych. Cena Strymon Zelzah Multidimensional Phaser ma wynosić około 380 euro.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.strymon.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj