Anna Straker o Arturia DrumBrute, miłości do Londynu i pasji do muzyki

0

Krótka rozmowa z Anną Straker ujawnia co w jej życiu jest ważne. Poza miłością do Londynu i tworzenia muzyki, ważne miejsce na jej liście zajmuje Arturia DrumBrute. Maszyna perkusyjna, dzięki której Anna tworzy zupełnie nowe, indywidualne beaty. Przekonajcie się!

Z wywiadu z wschodzącą gwiazdą Anną Straker dowiadujemy się jak odkryła swoją pasję do produkcji muzycznej. Mówi o swej miłości do Londynu i o tym, jak wykorzystuje maszynę perkusyjną Artura DrumBrute w swojej twórczości electro, pop i trip’u z lat 90-tych.

Arturia DrumBrute, to sporych rozmiarów maszyna do tworzenia brzmień perkusyjnych wszelakiej maści.
Do dyspozycji mamy ogrom możliwości, 12 dynamicznych padów kryjących w sobie zaprogramowane brzmienia, szereg parametrów, których ustawianie może przebiegać w czasie rzeczywistym, ale przede wszystkim bogactwo brzmienia, którym DrumBrute naprawdę może się chwalić na szerokim polu użytkowników tego typu urządzeń…

Jeśli macie ochotę przeczytać więcej o Arturia DrumBrute, zapraszamy do naszych artykułów na jej temat: Arturia DrumBrute – maszyna perkusyjna dla wymagających oraz DrumMachine – czyli Arturia DrumBrute.

Więcej info:
Producent: www.arturia.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj