DrumMachine – czyli Arturia DrumBrute

0

Pod pojęciem DrumMachine, kryje się po prostu automat, dzięki któremu stworzysz swój własny, niepowtarzalny beat. Zobacz, jak proste może być to dzięki Arturia DrumBrute.

Urządzenie, które proponuje nam francuska firma Arturia, to sporych rozmiarów maszyna, do tworzenia brzmień perkusyjnych wszelakiej maści.
Do dyspozycji mamy ogrom możliwości, 12 dynamicznych padów kryjących w sobie zaprogramowane brzmienia, szereg parametrów, których ustawianie może przebiegać w czasie rzeczywistym, ale przede wszystkim bogactwo brzmienia, którym DrumBrute naprawdę może się chwalić na szerokim polu użytkowników tego typu urządzeń.

DrumBrute proponuje niemałą liczbę instrumentów – jest ich dokładnie 17. Dzięki nim będziecie mogli stworzyć swoje własne, niepowtarzalne brzmienia perkusyjne.
W górnej sekcji instrumentu znajduje się obszerny sekwenser, na którym będziecie mogli zapisać 64 patterny, z których każdy składać się może maksymalnie z 64 kroków.
Łączność urządzenia zapewniają gniazda jack, usb oraz MIDI. Całość zasilana jest dedykowanym zasilaczem.

Arturia DrumBrute, to faktycznie potężne narzędzie, które nie tylko świetnie brzmi i daje mnóstwo możliwości. Zachowane w ciekawej stylistyce, prezentować się będzie nietuzinkowo, co również ma znaczenie podczas imprez, na których główną gwiazdą będziesz ty i twój beat!
Więcej info na stronie producenta www.arturia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj