Arturia DrumBrute – maszyna perkusyjna dla wymagających

0

Arturia to francuska firma specjalizująca się w produkcji soft i hardware. Znana z najwyższej jakości tym razem dostarcza nam pierwszorzędną analogową bit maszynę.

Po tym jak wygląda możemy już wysnuć że jest to poważny sprzęt. Wszytko jest tam gdzie powinno być, genialnie zaprojektowane i do tego jeszcze dobrze się prezentuje. A co do brzmienia to jest… niesamowicie, oczywiście jeśli ktoś lubi brzmienie elektronicznych bitów w analogowej oprawie.

drumbrute

Do dyspozycji jest 17 edytowanych brzmień perkusyjnych z których możemy komponować do 64 kroków sekwencje na 16 przyciskach. Dostępna jest funkcja swingowania co na pewno jest warte uwagi i polirytm, który pozwala tworzyć różne długości paternów dla różnych kanałów. Wysokiej jakości filtr Steiner Parker dodatkowo może posłużyć do budowania brzmienia.

Ciekawą funkcją jest też to, że są oddzielne wyjścia dla różnych instrumentów. Dostępne są też wszelkie udogodnienia do pracy z midi. To o czym wspomniałem to tylko część możliwości DrumBrute. Wszystko jest najwyższej klasy i gra naprawdę wyśmienicie – czuć ciepło analogicznego brzmienia i wysoką jakość dźwięku.

Oficjalna strona produktu: https://www.arturia.com/products/drumbrute/overview

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here