AKG Ara: Profesjonalny mikrofon pojemnościowy USB dla każdego!

0
AKG_Ara_uptone
AKG Ara

Nowoczesny design, dwie charakterystyki kierunkowości, studyjna jakość dźwięku, łatwa konfiguracja i wszechstronne opcje montażu… Najnowszy AKG Ara to świetna propozycja dla muzyków, podcasterów, blogerów, YouTuberów oraz graczy!

Po dużym sukcesie wielofunkcyjnygo mikrofonu pojemnościowego AKG Lyra, który zadebiutował 2 lata temu, producent przedstawia swoje najnowsze dziecko. Poznajcie mikrofon pojemnościowy AKG Ara wyposażony w łączność USB oraz wiele innych przydatnych funkcji, które ułatwią pracę i komunikację wszystkim zajmującym się dźwiękiem profesjonalnie i hobbystycznie.

AKG Ara umożliwia podcasterom, blogerom, graczom i muzykom rejestrację w profesjonalnej jakości dźwięku o wysokiej rozdzielczości (24 bity/96 kHz) bezpośrednio z komputera.

Do wyboru dwie charakterystyki: kardioidalna i dookólna, które pozwalają nagrywać pojedynczy głos, instrument albo wszystkie osoby w pomieszczeniu.

AKG ARA

Wybierz kierunkowy wzór “przód” (kardioidalny), aby skupić się na dźwięku bezpośrednio przed mikrofonem, odrzucając jednocześnie dźwięk z innych stron.

AKG ARA

Użyj wzoru “przód + tył” (omni), aby zebrać dźwięk wokół mikrofonu, takie jak wiele osób lub grupa wykonawców.

Jeśli jesteś w podróży, to zabierz ze sobą adapter OTG lub Apple Camera Adapter i korzystaj z mikrofonu przy użyciu smartfona. Jest to łatwe, dzięki łączności USB i sterownikom zgodnym z klasą (plug-and-play).

„Mikrofon Ara jest tak wspaniały, ponieważ może spełniać tak wiele celów dla różnych użytkowników. Dzięki krystalicznie czystej jakości dźwięku i eleganckiej konstrukcji jest on idealny do nagrywania wywiadów i wideoblogów. Jest również świetnym rozwiązaniem dla graczy, którzy mogą jeszcze bardziej poprawić jakość swojego głosu w grze. Dzięki możliwości wyboru trybu i maksymalnemu poziomowi ciśnienia akustycznego 120 dB, muzycy mogą nagrywać wszystkich członków zespołu. A co najlepsze? Ara jest łatwa w użyciu dzięki łączności USB i sterownikom zgodnym z klasą (plug-and-play).”

powiedział Chris Hansen, dyrektor ds. nagrywania i transmisji w firmie HARMAN Professional Solutions

AKG Ara

Kompaktowy rozmiar mikrofonu AKG Ara i wszechstronne opcje montażu sprawiają, że jest on idealny zarówno do zastosowań biurkowych, jak i studyjnych. Można go przymocować na biurku za pomocą dołączonego jarzma i stojaka lub do wysięgnika lub standardowego statywu mikrofonowego.

AKG-Ara

Dołączone akcesoria obejmują kabel USB-C do USB-A o długości 2 m, adapter z gwintem 3/8 cala na 5/8 cala do statywu mikrofonowego oraz bezpłatną kartę rejestracyjną do oprogramowania do nagrywania Ableton Live 11Lite. Ara działa bezproblemowo ze wszystkimi głównymi aplikacjami do strumieniowania na żywo, wideokonferencji i nagrywania muzyki. Jest kompatybilny z komputerami Mac® i PC, oraz tabletami i telefonami z systemem iOS® i Android™.

AKG-ARA

Z przodu mikrofonu znajdują się pokrętła:

  • wybór charakterystyki
  • głośności słuchawek z opcją MUTE

Pod spodem znajdziemy:

  • gniazdo słuchawkowe 3,5 mm 
  • gniazdo USB-C

Sugerowana cena mikrofonu: 499 PLN

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.akg.com
Dystrybutor: http://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj