Bartek Szopix Czerniachowski dołącza do artystów marki Meinl

0
Bartek-Szopix-Czerniachowski-Meinl
Bartek Szopix-Czerniachowski

Meinl Stick & Brush z radością informuje, że Bartek Szopix Czerniachowski dołączył do oficjalnego grona artystów. Jego wybór padł na pałki perkusyjne Standard Long 5B.

“Przy takiej intensywności gry potrzebuję sprzętu, na którym mogę polegać, a mówimy tu o pałkach czyli bezpośrednim przekazicielu energii na instrument. Do tego dochodzi bardzo odpowiedzialna firma, która traktuje muzyka po partnersku, dlatego z wielką chęcią odwdzięczę się swoją aktywnością za zaufanie jakim mnie obdarzono.”

– komentuje Bartek

Bartek Szopix-Czerniachowski

Model Meinl Standard Long 5B to pałki wykonane z hickory i produkowane w Niemczech od 2018 roku, czyli praktycznie od początku powstanie nowej linii produktów Stick And Brush marki Meinl.

Meinl Stick Standard Long 5B SB104
Meinl Stick Standard Long 5B: SB104

Cechują się bardzo dobrym wyważeniem i powtarzalnością w procesie produkcji co jest bardzo istotną cechą dla perkusistów. Są one dłuższe o 0,5” w stosunku do serii Standard. Klasyczny kształt końcówki Acorn daje pełną tonalną odpowiedź na talerzach i bębnach z pełną klarownością i artykulacją.

meinl_stickandbrush_uptone

Przypomnijmy, ze Meinl “Stick And Brush” to linia pałek, rózg i miotełek stworzonych do wszystkich gatunków i stylów muzycznych. Każda kategoria pałeczek ma swoje charakterystyczne cechy i opcje do wyboru. Rózgi, miotełki, pałeczki perkusyjne i malety firmy Meinl dla perkusistów i perkusjonistów oferują różnorodność modeli wykonanych z różnych materiałów. Pałeczki Meinl są wytwarzane w Niemczech z północno-amerykańskiej hikory i klonu. Każda para jest precyzyjnie dopasowana pod względem wagi i gęstości. Dostępne kategorie obejmują modele: standard, hybrid, heavy, big apple oraz modele koncertowe.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlstickandbrush.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym testem:

TEST: Pałki, rózgi, miotełki i inne akcesoria perkusyjne od Meinl!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj