Moog Sound Studio: Kompletne studio syntezy analogowej w jednym pudełku!

199
Moog Sound Studio
Moog Sound Studio

Kompletne studio syntezy analogowej w jednym pudełku? TAK! Firma Moog Music właśnie zaprezentowała Moog Sound Studio, w skład którego wchodzą, aż 3 instrumenty i zestaw niezbędnych akcesoriów!

Oto nowy zestaw semimodularnych syntezatorów, akcesoriów, kreatywnych inspiracji i narzędzi edukacyjnych, potrzebnych do wkroczenia w świat syntezy analogowej lub do kontynuowania odkrywania dźwięku w nowy, wciągający sposób. Potrzebujesz tylko słuchawek lub własnego głośnika i możesz zaczynać!

Moog Sound Studio to kompleksowy pakiet do eksploracji syntezy, wprowadzony po raz pierwszy przez Moog Music w marcu 2021 roku. Teraz zestaw zawiera potężne trio semimodularnych instrumentów Moog. To trójpoziomowe studio dźwiękowe oferuje najwyższy poziom możliwości brzmieniowych dzięki trzem popularnym semimodularnym syntezatorom analogowym Moog, kompatybilnym z systemem Eurorack: Mother-32DFAM i Subharmonicon.

Oprócz syntezatorów Mother-32, DFAM i Subharmonicon zestaw Moog Sound Studio zawiera również mikser audio z koncentratorem zasilania, 3-poziomowy rack do montażu z dopasowanym pokrowcem, kable połączeniowe, organizer kabli połączeniowych, przewodnik z ćwiczeniami i gotowymi patchami, unikalną grę karcianą do generowania nowych brzmień, indywidualną grafikę zaprojektowaną wyłącznie dla posiadaczy Moog Sound Studio oraz mnóstwo twórczej inspiracji. To wszystko za mniej niż cena tych trzech instrumentów zakupionych osobno.

Z nowym Moog Sound Studio dostajesz wszystko, czego potrzebujesz, aby natychmiast rozpocząć patchowanie.

Moog Sound Studio
Moog Sound Studio

W skład zestawu wchodzi:

  • Mother-32
  • Subharmonicon
  • DFAM
  • Osobisty stereofoniczny mikser sumujący i kable instrumentalne
  • Trójpoziomowy rack
  • Pokrowiec
  • Organizer i zestaw kabli połączeniowych
  • oraz dodatki

Zestaw będzie dostępny jeszcze we wrześniu w sugerowanej cenie 1.999 USD.

Więcej szczegółów:
Producent: www.moogmusic.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl