ADAM Audio A77H i A8H już w sprzedaży!

328
adam-audio-a-series-a77h
Adam Audio A77H

Jak informuje Audiostacja, dystrybutor marki ADAM Audio w Polsce, w sprzedaży dostępne są już topowe monitory studyjne z najnowszej serii A.

O nowych monitorach ADAM Audio A Series pisaliśmy w kwietniu [TUTAJ] tego roku, kiedy odbyła się ich oficjalna premiera. Przypomnijmy, że nowe monitory serii A, to następcy wielokrotnie nagradzanej i od dawna najlepiej sprzedającej się serii kolumn głośnikowych AX.

adam-audio-a-series-a8h-studio-monitor
Adam Audio A8H

Pierwsze modele z nowej serii pojawiły się w sprzedaży już w czerwcu tego roku. Były to modele A4V, A7V. Teraz dołączają dwa topowe modele o poziomej konstrukcji: A77H i A8H.

Niech to Was jednak nie zmyli! Obracany falowód HPS zapewnia dodatkową wszechstronność w rozmieszczeniu głośników, dzięki czemu każdy model może być używany zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej przy minimalnym pogorszeniu jakości dźwięku w stosunku do ich zakładanego ustawienia.

adam-audio-a-series

Seria A to bez wątpienia rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Przy wyborze pięciu modeli o różnych wymiarach i specyfikacjach znalezienie odpowiedniego głośnika jest po prostu kwestią gustu i zrozumienia wymagań akustycznych danej przestrzeni.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl