Nowe monitory studyjne ADAM Audio A Series!

484
adam-audio-a-series

ADAM Audio ogłasza wprowadzenie na rynek serii A, następcy wielokrotnie nagradzanej i od dawna najlepiej sprzedającej się serii kolumn głośnikowych AX.

Na początku marca wspominaliśmy Wam [TUTAJ] o zapowiadanej przez producenta ADAM Audio nowej serii monitorów studyjnych oznaczonych symbolem A. Zapowiedź właśnie stała się faktem. Dzisiaj firma ogłosiła ich oficjalną premierę!

Jak zapewnia producent, monitory ADAM Audio serii A zapewniać mają bardzo precyzyjny, transparentny dźwięk w pełnym zakresie wielkości i konfiguracji głośników. Innowacyjne technologie pozwalają zoptymalizować dźwięk pod kątem wyjątkowej przestrzeni w pomieszczeniu studyjnym. Dzięki aktualizowanemu oprogramowaniu sprzętowemu i rozbudowanej opiece posprzedażowej monitory te będą dostarczać wyjątkowych rezultatów przez wiele lat.

adam-audio-a-series-a4v
ADAM Audio A Series: A4V

Seria składa się z pięciu modeli monitorów: A4V, A7V, A44H, A77H i A8H, które mają się sprawdzić w wielu profesjonalnych i domowych studiach, a także w środowiskach nadawczych, instalacyjnych, 3D, przestrzennych i domowych systemach audio. Innowacje takie jak technologia obrotowych falowodów HPS oraz korekcja akustyki pomieszczenia i korekcja dźwięku oparta na procesorze DSP umożliwiają użytkownikom dostrojenie głośników do swojego pomieszczenia i własnych uszu.

adam-audio-a-series-a-control-software-technology

„Nasz zespół badawczo-rozwojowy pracował za zamkniętymi drzwiami przez wiele lat, aby stworzyć trzecią generację serii A. Wykorzystaliśmy najlepsze praktyki konstrukcyjne, nowoczesne materiały oraz zaawansowany procesor DSP, aby stworzyć nową serię A – gamę monitorów studyjnych, które oferują oszałamiającą czystość dźwięku i niski poziom zniekształceń dzięki zastosowaniu nowych przetworników niskotonowych i średniotonowych. I co prawdopodobnie najważniejsze dla naszych klientów końcowych: głośniki serii A zostały zaprojektowane tak, aby można je było dostosować do zmieniających się wymagań, preferencji i środowisk. Korzystając z oprogramowania A Control, można przesłać ustawienia zaawansowanych filtrów bezpośrednio do platformy wbudowanej w monitory, aby pomóc w kompensacji niedoskonałości akustyki pomieszczenia.

Ta wbudowana platforma obsługuje filtry wiodącej w branży firmy Sonarworks. Korzystając z Sonarworks SoundID Reference i mikrofonu pomiarowego, można skalibrować głośniki pod kątem nowego pomieszczenia lub z powodu zmiany gustu. Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego pozwala na ewolucję tych monitorów, dzięki czemu klienci nadal mogą korzystać z przyszłych innowacji firmy ADAM Audio. Oferta rozszerzonej pięcioletniej gwarancji oraz wsparcie pogwarancyjne zapewniają, że monitory te będą działały jak najlepiej przez wiele lat.”

– mówi Christian Hellinger, dyrektor generalny ADAM Audio

adam-audio-a-series-a77h
ADAM Audio A Series: A77H

Modele w nowej serii:

  • ADAM Audio A7V – Ewolucja bestsellerowego, wielokrotnie nagradzanego modelu ADAM A7X. Dzięki szczegółowemu brzmieniu w szerokim zakresie częstotliwości oraz innowacyjnym opcjom regulacji A7V z serii A będzie ulubionym monitorem wielu artystów, realizatorów miksu i producentów.
  • ADAM Audio A4V – Precyzyjny, pełny dźwięk z niewielkiej obudowy. Monitor A4V z serii A został stworzony z myślą o niewielkich przestrzeniach studyjnych i konfiguracjach wielogłośnikowych. Pozwala on uzyskać szczegółowy dźwięk typowy dla serii A w szerokim spektrum zastosowań audio.
  • ADAM Audio A44H – Płaska, pozioma konstrukcja o szerokim zakresie częstotliwości. Model A44H sprawdzi się idealnie jako głośnik centralny w konfiguracjach dźwięku przestrzennego, łączy on wierny, szczegółowy dźwięk z innowacyjnymi możliwościami regulacji, które pozwalają dostosować go do każdego otoczenia.
  • ADAM Audio A77H – Bogaty, przestrzenny i otaczający dźwięk z bardzo szerokim zakresem częstotliwości. Monitor A77H z serii A zapewnia pełne odwzorowanie dźwięku i umożliwia jego optymalizację pod kątem konkretnych wymagań.
  • ADAM Audio A8H – Topowy monitor serii A – zaprojektowany z myślą o krytycznych środowiskach odsłuchowych. A8H to głośnik trójdrożny, który emituje bardzo szczegółowy dźwięk w bardzo szerokim zakresie częstotliwości. A8H zapewnia najdokładniejsze odwzorowanie dźwięku zarówno w średniej wielkości studiach, jak i w pełnowymiarowych instalacjach stałych.

Przewidywana dostępność: A4V i A7V już w maju tego roku, a pozostałe modele pod koniec lata 2022.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl