Wystartowała rekrutacja do Gaja Hornby & Lech Talent Draft!

258
Gaja-Hornby-&-Lech-Talent-Draft

Lech i Gaja Hornby Records łączą siły. Startuje GH&LECH Talent Draft. Margaret, Kacezet i Lech szukają nowej gwiazdy muzyki. Na zwycięzcę konkursu czekają nagrody: 10 tys. zł, kontrakt z wytwórnią, nagranie teledysku, warsztaty artystyczne prowadzone przez Margaret i Kacezeta oraz występ na Lech Polish Hip-Hop Festival. Nie przegap okazji!

Nowe talenty muzyczne poszukiwane! Kierując się kreatywnością, umiejętnościami oraz osobowością uczestników GH&LECH Talent Draft, komisja wyłoni zwycięzcę, którego drogę do występu na LPHHF będzie można śledzić na kanale YouTube Gaja Hornby Records.

“Lech to marka, która najbardziej kojarzy mi się z muzyką urban przez takie inicjatywy jak choćby Lech Polish Hip-Hop Festival. Myślę, że to dobry partner do znajdowania i wspierania młodych artystów ze środowisk około hip hopowych. Wierzę, że w ramach GH&LECH Talent Draft wprowadzimy na rynek kogoś świeżego – artystę, którego rynek potrzebuje, choć jeszcze o tym nie wie.”

– mówi Margaret

Vlogi przybiorą formę warsztatów tematycznych odbywających się pod czujnym okiem Margaret, Kacezeta i ich gości. Wschodząca gwiazda będzie szlifować warsztat muzyczny, dowie się, jak ważną rolę w karierze artysty pełnią media społecznościowe, jak można wyrażać siebie poprzez ubiór, jak wyróżnić się na tle innych artystów, czy w końcu – jak prezentować się na scenie. GH&LECH Talent Draft to duża okazja do skorzystania z doświadczenia i umiejętności odnoszącego sukcesy muzycznego duetu Margaret i Kacezet, więc nie czekaj – może szukają właśnie ciebie!

Po zapoznaniu się z regulaminem GH&LECH Talent Draft, zgłoś się do konkursu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Gaja Hornby Records (do pobrania w Apple App Store lub Google Play). UWAGA! Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lipca br.

Marka Lech Kompanii Piwowarskiej aktywnie wspiera artystów i organizatorów największych muzycznych wydarzeń. W tym roku jest patronem tytularnym Lech Polish Hip-Hop Festival (11-13 sierpnia, Plaża nad Wisłą w Płocku) oraz Lech Hip-Hop Music Awards (14 sierpnia, Orlen Arena w Płocku); będzie też obecny na innych festiwalach, m.in. Pol’and’Rock Festival (4-6 sierpnia, Lotnisko Broczyno w Czaplinku).

Wytwórnia Gaja Hornby Records powstała z inicjatywy Margaret i Kacezeta i wspiera wydawniczo i merytorycznie artystów tworzących szeroko pojętą muzykę urban (urban pop/hip-hop).