HeadRush MX5 w limitowanej, srebrnej edycji!

320
headrush-mx5-silver

HeadRush MX5 to potężny procesor gitarowy w kompaktowej obudowie, którego premiera miała miejsce w ubiegłym roku. Teraz ten nowy procesor gitarowy dostępny jest także w srebrnej wersji kolorystycznej!

HeadRush MX5 Silver, tak samo jak jego klasyczny, czarny odpowiednik, to niewiarygodnie łatwy w użyciu i realistycznie brzmiący procesor gitarowy, który jest idealny na biurko, do studia i na scenę. Wyposażono go w precyzyjnie dostrojony wielordzeniowy procesor i 4-calowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości. Ułatwia budowanie brzmienia, pozwalając ci dotykać, przesuwać, przeciągać i upuszczać poszczególne elementy, aby natychmiast tworzyć i edytować swoje idealne brzmienie w niespotykanie realistyczny i intuicyjny sposób. Nadaje się zarówno do nagrywania w domu, jak i do występów na żywo, jest niewiarygodnie łatwy w przenoszeniu, waży zaledwie 1,6 kg i mieści się w większości plecaków lub futerałów na instrumenty.

HeadRush-MX5-Silver_front

Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, ciepłego wzmacniacza vintage z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego, ambientowego, niekończącego się delaya z syntezatorowymi alikwotami, czy najcięższego z najcięższych brzmień, HeadRush MX5 Silver poradzi sobie ze wszystkim. Procesor oferuje niesamowicie zróżnicowaną bibliotekę 50 modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych, 15 modeli kolumn głośnikowych z 10 emulacjami mikrofonów, 300 odpowiedzi impulsowych i 66 modeli wysokiej klasy efektów. Są one doskonałymi symulacjami najbardziej pożądanego sprzętu vintage i nowoczesnego, stworzonymi z niezrównaną dokładnością i charakteryzują się autentyczną reakcją dynamiczną. Biblioteka HeadRush będzie nadal rozbudowywana dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego, w ramach którego będą dodawane nowe modele i funkcje, w oparciu o prośby i opinie użytkowników.

HeadRush-MX5-Silver_rear

Wytrzymała i kompaktowa konstrukcja HeadRusha MX5 Silver posiada 3 przyciski nożne wyposażone w indywidualne diody LED RGB, pedał ekspresji (z regulacją oporu i wbudowanym przełącznikiem pod spodem) oraz bogaty zestaw wejść i wyjść na tylnym panelu. Obejmuje on wejście gitarowe 1/4″, parę stereo wyjść symetrycznych 1/4″, wejście aux 1/8″, wyjście słuchawkowe 1/8″, wejście/wyjście MIDI oraz pętlę efektów stereo 1/4″.

Stereofoniczna pętla efektów może być wykorzystana do integracji zewnętrznych efektów i umieszczenia ich w dowolnym miejscu łańcucha sygnałowego HeadRusha, jak również umożliwia podłączenie procesora do tradycyjnych wzmacniaczy gitarowych i basowych z wykorzystaniem metody czterech kabli. Jest też port USB, który może być użyty do nagrywania lub reampingu w jakości studyjnej (do 24-bit 96kHz), transferu presetów i pętli oraz łatwej aktualizacji funkcji procesora, gdy HeadRush wypuści nową aktualizację.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.headrushfx.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Nowość! HeadRush MX5 – potężny procesor gitarowy w kompaktowej obudowie!