Wendel Patrick wybrał kontrolery DAW od ICON Pro Audio

0

Do grona endorserów ICON Pro Audio dołączył amerykański DJ, producent i kompozytor Wendel Patrick. Artysta od wielu lat należy do grona największych wielbicieli produktów marki.

Wendel Partick to jedna z najciekawszych postaci współczesnej sceny producenckiej. Muzyk nie rozstaje się ze swoją konsolą, którą wykorzystuje na sposoby, o których wielu nigdy nawet nie śniło – od klasycznych kompozycji w domowym zaciszu, przez koncerty z zespołem, ukrywając się za dwoma gramofonami, beatboxując, improwizując lub nawet wykonując koncerty Mozarta na scenie z towarzyszeniem orkiestry.

“Cieszę się ze współpracy, jaką nawiązałem z ICON Pro Audio. Producent był na tyle uprzejmy, że przysłał mi nowy Qcon Pro G2 z dwoma 8 Fader Ex G2, co bardzo mocno uaktualniło moje studio! Do tej pory, od pięciu lat używałem modeli pierwszej generacji (widoczne po lewej stronie) wraz z mniejszą Platformą M, ale już zdążyłem pokochać nowe kontrolery!”
– czytamy na profilu Instagram artysty

Wendel Patrick wielokrotnie koncertował w Europie i występował na całym świecie wraz ze znaną wirtuozką słowa i poetką Ursulą Rucker (The Roots, 4 Hero). W 2014 roku artysta udał się do Australii jako gościnny wykładowca, prowadząc prelekcje na temat produkcji muzycznej i przedsiębiorczości w sztuce w Australian Institute of Music w Sydney i Melbourne. Patrick jest także współzałożycielem Baltimore Boom Bap Society, gdzie co miesiąc wykonuje improwizowane pokazy hip-hopowe w towarzystwie starannie dobieranych muzyków i e’MC.

Więcej szczegółów
Producent: https://iconproaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu
Artysta: https://www.facebook.com/Wendel-Patrick

Przy okazji zapraszamy do naszych testów, w których przedstawiamy bliżej m.in. mobilny kontroler Platform Nano oraz wspomnianą wcześniej konsoletę Qcon Pro G2.

TEST: ICON QCon Pro G2, druga generacja uniwersalnych kontrolerów DAW

TEST: ICON Platform Nano, czyli mobilny kontroler DAW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here