[Webinar – 21/04/2021] NewTek TriCaster Mini 4K – optymalne rozwiązanie do streamingu dla Ośrodków Kultury

0

System NewTek TriCaster Mini 4K to kompaktowy system produkcji wideo będący ciekawym rozwiązaniem do produkcji video i streamingu dla Ośrodków Kultury. W imieniu organizatorów zapraszamy Was na bezpłatny webinar, w którym będziecie mogli poznać jego możliwości i obsługę.

Start już w środę, 21-go kwietnia 2021 o godz. 12:00!
Prezentacja odbędzie się na kanale YouTube.
Link: https://youtu.be/M_6tafmj5N8

Patronem technologicznym oraz dystrybutorem systemu NewTek TriCaster Mini 4K jest firma ESS Audio.

W skrócie… NewTek TriCaster Mini 4K to kompletny i niezwykle kompaktowy system do produkcji wideo i streamingu o telewizyjnej jakości i potężnych możliwościach zamkniętych w niewielkiej obudowie. Do tego prosty w użyciu pozwalając każdemu tworzyć profesjonalne materiały wideo bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Nie musisz być ekspertem wideo, aby opowiedzieć swoją historię w jakości produkcji telewizyjnej. Z TriCaster Mini 4K możesz w ciągu kilku minut od otwarcia pudełka stać się twórcą show w rozdzielczości do UHD. Urządzenie wykorzystuje wszystkie zalety produkcji opartej na sieciach IP integrując urządzenia multimedialne przy użyciu protokołu NDI zapewniając jednocześnie możliwość połączeń point-to-point za pomocą portów HDMI bez ograniczeń długości kabla.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.newtek.com
Dystrybutor: http://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj