NewTek TriCaster Mini 4K – kompaktowy system produkcji wideo

2
NewTek_TriCaster-Mini-4K
NewTek TriCaster Mini-4K

Co ma wspólnego muzyka z produkcją video? Całkiem sporo, a w ostatnim czasie jeszcze więcej. Chcesz przygotować telewizyjnej jakości produkcję, stream z koncertu bez specjalistycznej wiedzy i mieć kontrolę nad całością nie wydając przy tym majątku? NewTek TriCaster Mini 4K może być ciekawym rozwiązaniem.

NewTek TriCaster Mini 4K to prosty w użyciu, kompaktowy system produkcji wideo, który pozwala każdemu tworzyć profesjonalne materiały wideo bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Nie musisz być ekspertem wideo, aby opowiedzieć swoją historię w jakości produkcji telewizyjnej. Z TriCaster Mini 4K możesz w ciągu kilku minut od otwarcia pudełka stać się twórcą show w rozdzielczości do UHD. Urządzenie wykorzystuje wszystkie zalety produkcji opartej na sieciach IP integrując urządzenia multimedialne przy użyciu protokołu NDI zapewniając jednocześnie możliwość połączeń point-to-point za pomocą portów HDMI bez ograniczeń długości kabla.

Kompaktowy system TriCaster jest łatwy w transporcie i konfiguracji ze wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby zapewnić wysokiej jakości pokazy na ekranach i wyświetlaczach o dowolnym rozmiarze i kształcie.

Dzięki NDI, TriCaster Mini 4K łączy się z szeroką gamą systemów NewTek i innych firm za pomocą systemów IP, takich jak kamery, konwertery i inne niestandardowe aplikacje.

  • Kompletne Studio Produkcyjne

Twórz niesamowite materiały wideo dzięki setkom zaawansowanych możliwości produkcyjnych: przełączania źródeł wideo, odtwarzania, miksowania efektów, grafiki, miksowania dźwięku, wykorzystania funkcjonalności studia wirtualnego i wielu innych.

  • Obsługa wielu formatów i rozdzielczości

Zapewnij wciągające wrażenia wizualne dla programów telewizyjnych, koncertów, wydarzeń sportowych o rozdzielczości UHD 60p.

  • Natywne wsparcie funkcji sieciowych

NDI to opatentowany prze NewTek standard transmisji wideo, audio i danych w sieci IP z niemal zerowym opóźnieniem. NDI wykorzystywany jest przez największych producentów sprzętu wideo, stanowiąc idealne źródło dla systemów NewTek.

  • Mix wielu źródeł wideo

Wykorzystaj dowolną kombinację 8 kompatybilnych źródeł wideo IP w tym: kamery, urządzenia mobilne jak telefony, systemy Skype, konwertery HDMI, komputery, pliki audio/wideo, grafika i wiele więcej.

  • Obsługa wielu wyjść wideo w tym streamingu

Twórz materiały multimedialne w różnych proporcjach, rozdzielczościach i liczbach klatek na sekundę, z 4 wyjściami na żywo IP, wielokanałowym nagrywaniem, wieloplatformowym strumieniowaniem na żywo, publikowaniem w mediach społecznościowych, transferem do lokalnych macierzy dyskowych lub lokalizacji sieciowych.

  • Wbudowane funkcje nagrywania i odtwarzania materiałów

Nagrywaj do 4 kanałów wideo o pełnej rozdzielczości do plików w formacie NDI® lub QuickTime®. Archiwizuj główny kanał produkcyjny, sygnał z kamer do późniejszej postprodukcji, materiały prezentacji oraz najważniejsze fragmenty w celu realizacji powtórek.

  • Funkcje automatycznego sterowania

Używaj systemu makr do wywoływania skomplikowanych funkcji, twórz proste, dostosowane panele sterowania z LivePanel™ do zdalnego zarządzania produkcją oraz automatyzuj pokazy za pomocą Live Story Creator.

  • Zaawansowane funkcje audio

Wykorzystaj wbudowany mikser audio z obsługą cyfrowych, analogowych i sieciowych sygnałów audio oraz komunikacji Talk Back.

Jak zapewnia producent, na ten moment, żaden inny przenośny system produkcji wideo nie oferuje tak wiele możliwości w tak małym opakowaniu.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.newtek.com
Dystrybutor: http://essaudio.pl

2 KOMENTARZE

  1. […] TriCaster Mini 4K wykorzystuje wszystkie zalety produkcji opartej na sieciach IP integrując urządzenia multimedialne przy użyciu protokołu NDI® zapewniając jednocześnie możliwość połączeń z innymi popularnymi standardami przesyłu treści multimedialnych. Żaden inny przenośny system produkcji wideo nie oferuje tak wiele możliwości w tak małym opakowaniu i to za cenę TriCaster Mini 4K. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj