Studio Neumanna w londyńskim The Qube

0
Neumann-The-Qube-Studio

Jedno z pomieszczeń studyjnych w londyńskim kompleksie The Qube zostało uzbrojone w profesjonalny sprzęt nagraniowy oraz kompletny system odsłuchowy firmy Neumann.

The Qube to pierwsze na świecie studio dla muzyków, artystów, menedżerów, wytwórni i twórców treści, działające w modelu subskrypcyjnym, na zasadzie członkostwa klubowego. 

Zajmujący ponad 2000 m2 flagowy obiekt The Qube w zachodnim Londynie obejmuje 40 pomieszczeń, w tym studiów do produkcji muzyki, podcastów, filmów i fotografii, a także przestrzeni dla twórców i firm z branży kreatywnej.

Neumann_The-Qube-London

W wyniku udanej współpracy z firmą Neumann, jedno z pomieszczeń londyńskiego The Qube, Studio 15, zostało wyposażone w profesjonalnej klasy sprzęt do produkcji materiału audio, w tym trzy oddzielne konfiguracje monitorów w systemie 2.1: 

Na miejscu dostępne są też zamknięte słuchawki studyjne Neumann NDH 20 (które testowaliśmy TUTAJ)

Neumann NDH 20

Ponadto klubowicze The Qube korzystający ze Studia 15 mogą używać do nagrań mikrofonu pojemnościowego Neumann U87 wraz najnowocześniejszym dwukanałowym przedwzmacniaczem mikrofonowym Neumanna, czyli V 402, zaprojektowanym tak, aby odsłonić prawdziwy charakter głosu i instrumentów.

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj