NEUMANN KH 750 DSP, nowy kompaktowy subwoofer studyjny.

1

Neumann KH 750 DSP to nowy, kompaktowy subwoofer studyjny, który będzie świetnym uzupełnieniem monitorów KH 80 DPS dla potrzebujących potężniejszego i wyraźniejszego basu w małych pomieszczeniach!

Neumann.Berlin to znany i ceniony producent legendarnych mikrofonów i wysokiej klasy monitorów studyjnych. Podczas NAMM Show 2019 zaprezentował dwa nowe produkty: Neumann NDH 20, pierwsze słuchawki studyjne, o których pisaliśmy w artykule: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/neumann-ndh-20-pierwsze-sluchawki-studyjne, a także nowy subwoofer studyjny Neumann KH 750 DSP. Wyjątkowo kompaktowy model jest uzupełnieniem studyjnych monitorów KH 80 DPS i doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach.

Jak zapewnia producent, KH 750 DSP oferuje unikatowe elastyczne rozwiązanie 2.0/0.1 Bass Manager, dzięki czemu subwoofer może być używany w wielu różnych konfiguracjach systemu. Na tylnym panelu znajdziemy: po dwa analogowe zbalansowane wejścia i wyjścia XLR oraz cyfrowe wejście 192 kHz / 24-bit, które może odbierać sygnały AES3 i S / P-DIF, cztery tryby trasowania sygnału i elastyczne ustawienia akustyczne, co pozwala na bezproblemową integrację systemu. Dodatkowo aplikacja Neumann.Control na iPada daje dostęp do wielu dodatkowych funkcji subwoofera.

Nowy 10-calowy przetwornik wyposażony został w duży magnes i wytrzymały kosz ze stali prasowanej. Ponieważ subwoofery są zwykle umieszczane na podłodze, solidny grill chroni głośnik przed przypadkowym uszkodzeniem. Dobrze usztywniona i szczelna obudowa zapewnia najszybszą możliwą odpowiedź częstotliwościową transjentów.

Jak zapewnia producent, KH 750 DSP może być z powodzeniem użuwany w studiach muzycznych, telewizyjnych i postprodukcyjnych do monitorowania, miksowania lub masteringu.

Dzięki znacznie zmniejszonej głębokości obudowy, KH 750 DSP dobrze wpasowuje się w często ograniczoną przestrzeń dostępną w domowych studiach nagraniowych i broadcastowych” –  powiedział Wolfgang Fraissinet, prezes Neumann.Berlin.

Najważniejsze cechy:

  • Łatwa w obsłudze kompaktowa konstrukcja
  • DSP optymalizuje sygnał wyjściowy, aby uzyskać dźwięk referencyjnej jakości
  • Mobilna aplikacja Neumann.Control App dla iPada pozwala zmieniać ustawienia i zarządzać subwooferem

O firmie Neumann

Firma Georg Neumann GmbH, znana jako “Neumann.Berlin”, jest czołowym producentem mikrofonów studyjnych i twórcą takich legendarnych modeli jak U 47, M 49, U 67 i U 87. Od momentu założenia w 1928 roku firma zdobyła liczne międzynarodowe nagrody za innowacje technologiczne. Od 2010 r. Neumann.Berlin rozszerzyła swoją ofertę w zakresie przetworników elektroakustycznych, monitorów studyjnych, głównie do zastosowań telewizyjnych i radiowych, nagraniowych oraz produkcji audio. Georg Neumann GmbH jest częścią grupy Sennheiser od 1991 roku i jest reprezentowany na całym świecie przez sieć spółek zależnych Sennheiser i partnerów handlowych.

Więcej szczegółów
Producent: www.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here