Livestream Novation Live-coding Workshop na Amsterdam Dance Event 2017

0

Jeśli kiedykolwiek chcieliście choć “liznąć” podstawy live – codingu i wizualizacji, a zwykłe muzykowanie stało się dla was nudnym zajęciem, to tego wydarzenia nie wolno wam przegapić.

Podczas Amsterdam Dance Event 2017 firma Novation postanowiła zaprezentować warsztaty z live-codingu prowadzone przez artystkę, programistkę i product designerkę Novation – Miri Kat.

Podczas sesji dowiecie się o coraz intensywniej rozwijającym się świecie kodowania muzyki przy użyciu platformy Alex McLean’s TidalCycles. Miri Kat przeprowadzi was przez podstawy kodowania, zaczynając od tworzenia beatów, aż po niesamowite programowanie audio-wizualne.

Wszyscy biorący udział w ADE 2017 będą mogli wziąć udział w warsztatach pod warunkiem zabrania ze sobą swojego laptopa i słuchawek. Dla osób, które nie będą mogły wziąć rzeczywistego udziału w wydarzeniu dostępny będzie stream online, który znajdziecie pod adresem facebook.com/NovationMusic w godzinach trwania warsztatów, czyli 21 października między godziną 12:00 a 12:45 CET.

O ADE 2017 więcej informacji znajdziecie na www.amsterdam-dance-event.nl. Zapraszamy też do zapoznania się z produktami Novation pod adresem us.novationmusic.com lub na stronie polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here