Dokończ piosenkę wokalisty System of a Down i wygraj…

0

Kto by nie chciał 5000 dolarów… Jeśli i wy macie ochotę na taki zastrzyk gotówki, zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Serja Tankiana z rockowego zespołu System of a Down.

Czy zadanie jest trudne, musicie ocenić sami. Na pewno do najłatwiejszych nie należy, ale i nagroda wydaje się całkiem zacna. Co należy zrobić? Otóż Serj na swoim kanale FB zamieścił filmik, w którym publikuje 7 nut, do których wy macie napisać ciąg dalszy. Kompozycja nie może trwać dłużej, niż 3 minuty, ale może być wykonana w absolutnie dowolnym stylu. Dla muzyka najważniejsze jest tylko, by utwór zaczynał się od napisanych przez niego dźwięków. Możecie zatem pobawić się w jazz, muzykę symfoniczną, rock, pop – wasz wybór. Kompozycje przyjmowane będą do 15 grudnia tego roku.

Więcej szczegółów konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie muzyka – www.serjtankianchallenge.com.

Pod filmem muzyk pisze – Przyjaciele, mam dla was 7 nut nowego numeru. Dacie radę go dokończyć? Przyjmijcie wyzwanie i wyślijcie swoje propozycje do 15 grudnia. Macie okazję wygrać 5 tysięcy dolarów od Creative Armenia. 

System of A Down, czyli zespół, którego liderem jest właśnie Tankian w czerwcu tego roku wystąpił w Tauron Arenie Kraków. Grupa powstała w połowie lat 90. w Kalifornii. “Aerials”, “Toxicity”, “A.T.W.A.”, “Chop Suey!”, “B.Y.O.B.” – to tylko kilka z największych hitów grupy. Ostatnie wydawnictwa grupy to “Mezmerize” i “Hypnotize” – obie z 2005 roku.
W 2013 Serj Tankian wydał dwa solowe albumy “Orca” i “Jazz-Iz-Christ”.

Więcej o System of a Down znajdziecie na www.facebook.com/systemofadown.

7 Notes Musical Challenge

Friends, I’ve given you 7 notes of a new song. Can you finish it? Accept the challenge at https://www.serjtankianchallenge.com and submit by December 15 for your chance at a $5,000 prize from Creative Armenia. #7noteschallenge #serjtankian #challenge

Opublikowany przez Serj Tankian na 18 października 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here