Znany z rockowo-gotyckich kawałków zespół Evanescence opublikował w sieci klip do pełnej dramatycznych treści piosenki. Utwór nosi tytuł “Imperfection”.

Imperfection” pochodzi z albumu “Synthesis“, który w sprzedaży ukaże się 10 listopada.

Wokalistka grupy o nowym teledysku mówi – To utwór dla wszystkich, których straciliśmy, dla wszystkich, których mogliśmy stracić przez samobójstwo i depresję. Dla mnie to najważniejsza piosenka na płycie. Długo pracowałam nad tekstem, bo musiałam dorównać dziełu życia, a nie bardzo wiedziałam, co powiedzieć, jak to zrobić i by było to wystarczająco dobre. Kiedy w końcu słowa zaczęły się ze mnie wylewać, nie miałam już wyjścia. Nikt nie jest doskonały, jesteśmy niedoskonali i właśnie te niedoskonałości sprawiają, że jesteśmy sobą. Musimy je pokochać, bo w tym, co nas różni kryje się piękno. O życie warto walczyć. O Ciebie warto walczyć. 

Synthesis” jest czwartym albumem grupy. Choć do tej pory Evanescence znana była z bardziej rockowych piosenek, jak “Bring Me To Life” i “Immortal“, nowy krążek przedstawia zespół z zupełnie innej strony – pojawia się tu orkiestra symfoniczną i elektroniczne aranżacje. Specjalnym gościem na krążku, w numerze “Hi-Lo“, będzie słynna skrzypaczka Lindsey Stirling. Album ukaże się 10 listopada w wersji cyfrowej oraz na CD, CD+DVD (z materiałem filmowym o pracy nad płytą a także całym materiałem w formacie 5.1.

W marcu 2018 zespół wyruszy też w trasę koncertową z orkiestrą po Europie.

Evanescence to amerykańska rockowa kapela, która zasłynęła przebojem “Bring Me to Life”. Płyta “Fallen”, z której pochodził utwór sprzedała się w nakładzie 17 milionów sztuk i pomogła grupie zdobyć 2 nagrody Grammy. Kolejne krążki – “The Open Door” (2006) i “Evanescence” (2011) – nie powtórzyły sukcesu debiutu.”

Więcej o grupie znajdziecie na www.facebook.com/Evanescence.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here