Zagrywki Wrocław  z nagłośnieniem od ESS Audio

0
Zagrywki-Bar-Wroclaw

Zagrywki to nowy, rozrywkowy bar z aktywnościami we Wrocławiu, który został otwarty 20 lipca. Za projekt oraz wykonanie kompleksowego systemu nagłośnieniowego na ponad 1300 m2 obiektu, odpowiadała firma ESS Audio.

Twórcy pierwszych w Polsce parków trampolin “Hangar 646” powracają z kolejną filią unikalnego konceptu. Otwarte w połowie lipca 2023 dla wrocławian Zagrywki, to drugi w Polsce “activity bar”.

Na ponad 1300 m2 przy ulicy Wojciecha Bogusławskiego można wypić drinka, ale również znaleźć najciekawsze koncepty rozrywkowe z całego świata. Firma ESS Audio nie ukrywa zadowolenia z ponownej współpracy i możliwości przygotowania koncepcji systemu elektroakustycznego wraz z projektem i wykonaniem.

Zagrywki-Bar-Wroclaw

Nagłośnienie stref składa się z 46 zwieszanych zestawów głośnikowych JBL Control 65P/T wraz z subwooferami Control 60PS/T wspartych zestawami ściennymi Control 23-1 i 25-1. System karaoke działa w oparciu o zamontowane na ścianie zestawy stereo JBL Control 2PS, procesora efektów i bezprzewodowych mikrofonów AKG WMS40 Mini Vocal. Wszystkie zestawy głośnikowe zasilane są przy użyciu 10 kanałów wzmacniaczy LEA Professional Connect Dante series. Zarządzanie systemem powierzono procesorowi BSS BLU50 wraz z modułem BLU-DA dzięki czemu cały obiekt pracuje w sieci Dante. Dodatkowo w instalacji wykorzystano mikrofon rozgłoszeniowy AKG CGN521, bezprzewodowe systemy AKG WMS470 oraz osprzęt sieciowy NETGEAR.

Więcej szczegółów: https://essaudio.pl

Zagrywki-Bar-Wroclaw Zagrywki-Bar-Wroclaw Zagrywki-Bar-Wroclaw Zagrywki-Bar-Wroclaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj