Warsztaty Gitarowe Guitar Center z marką Ibanez i Lari Basilio!

472
Warsztaty-gitarowe-Lari-Basilio-w-Guitar-Center

Jeśli chciałbyś poznać tajniki gry na gitarze tak wybitnej artystki jak Lari Basilio, to nie możesz przegapić tych warsztatów! Wydarzenie odbędzie się 7 października o godzinie 17:00 w sklepie Guitar Center w Łodzi. Wstęp wolny!

Warsztaty gitarowe to niezwykła okazja dla pasjonatów muzyki, bez względu na poziom zaawansowania. Pozwalają doskonalić swoje umiejętności, zdobywać nową wiedzę i przede wszystkim czerpać ogromną przyjemność z grania na gitarze. W ramach takich warsztatów można poznać techniki gry, sekrety pracy artystycznej oraz wymieniać doświadczeniami z innymi miłośnikami tego instrumentu. Jeśli jesteś fanem gry na gitarze lub chcesz zacząć swoją przygodę z tym instrumentem, mamy dla Ciebie niezwykłą okazję. Warsztaty z Lari Basilio w Guitar Center w Łodzi!

Lari Basilio to wyjątkowa gitarzystka urodzona w Sao Paulo, Brazylii, która od najmłodszych lat oddana jest muzyce. Jej talent rozkwitł w bardzo muzycznej rodzinie i już w wieku 4 lat rozpoczęła naukę na organach. Wkrótce potem zdecydowała się na gitarę akustyczną.

Jej kariera muzyczna nabrała tempa w 2011 roku, kiedy to wydała swój pierwszy instrumentalny album “Lari Basilio”. Od tego momentu nieustannie się rozwija i współpracuje z utalentowanymi artystami. Na swojej drodze spotkała takich muzyków, jak Felipe Andreoli czy pięciokrotny laureat nagrody Latin Grammy, Lampadinha. Jej albumy, takie jak “The Sound of My Room” i “Far More”, zdobyły uznanie w Brazylii i poza jej granicami. Lari Basilio wyróżniła się także wydaniem własnej sygnowanej gitary we współpracy z renomowaną firmą Ibanez.

Ibanez LB1: fioletowa sygnatura Lari Basilio

Jako utalentowana gitarzystka zdobyła wiele wyróżnień, w tym zwycięstwo w kategorii instrumentalnej na Samsung E-Festival i udział w prestiżowym G4 Experience, gdzie miała okazję grać u boku legendy gitary, Joe Satrianiego. Jej najnowszy album “Your Love” z 2022 roku odniósł sukces na listach iTunes Rock Charts na całym świecie, co jest świadectwem jej niezwykłych umiejętności i talentu w świecie muzyki gitarowej.

„Your Love” – Lari Basilio z premierą drugiego, solowego albumu!

Jeśli chciałbyś poznać tajniki gry na gitarze tak wybitnej artystki jak Lari Basilio, to nie możesz przegapić tych warsztatów! Wydarzenie odbędzie się 7 października o godzinie 17:00 w sklepie Guitar Center w Łodzi. To doskonała okazja, by podszlifować swoje umiejętności, poznać tajemnice gry na gitarze od prawdziwej mistrzyni, a także poznać innych miłośników muzyki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy doświadczonym gitarzystą, warsztaty z Lari Basilio zapewnią Ci niezapomniane chwile. Wstęp wolny!

Więcej szczegółów
https://www.ibanez.com
https://meinl.de/en/distribution