Sennheiser AMBEO Mini – wciągający dźwięk w każdym pomieszczeniu

256
Sennheiser-AMBEO_Mini_uptone
Sennheiser AMBEO Mini

Wielokrotnie nagradzany soundbar Sennheiser AMBEO jest teraz dostępny w kompaktowej wersji pasującej do każdego miejsca. Niemiecki producent zaprezentował nowy soundbar AMBEO Mini, który ma się zapewnić trójwymiarowy dźwięk w mniejszych przestrzeniach.

„Magia technologii Sennheiser AMBEO zanurza konsumentów w oszałamiającym dźwięku 3D, wydobywającym się z prostego, jednego źródła w praktycznie każdej domowej przestrzeni. Nasz najbardziej kompaktowy soundbar pojawia się w idealnym momencie, oferując zarówno funkcje, jak i wymiary, z którymi życie staje się prawdziwą przyjemnością.”

– mówi Maximilian Voigt, menedżer produktu Sennheiser AMBEO Soundbar

Soundbar o przyjemnych rozmiarach

Przy mniejszej niż połowa objętości swojego większego brata — soundbaru AMBEO Plus — łatwo zrozumieć, dlaczego Sennheiser AMBEO Mini jest atrakcyjny dla miłośników dźwięku, którzy chcą poprawić obecny wystrój salonu, sypialni czy pokoju gamingowego. AMBEO Mini, o wymiarach 70 x 10 x 6,5 cm, pasuje do niemal każdej aranżacji telewizora czy monitorów w przestrzeni, a jednocześnie wyróżnia się najnowocześniejszą akustyką.

Ambeo-Mini-inside

Nowoczesny wzmacniacz klasy D o mocy 250 W zasila cztery wysokiej klasy przetworniki pełnozakresowe i dwa 4-calowe subwoofery, zapewniając przejmującą wierność, mocny bas i krystalicznie czysty dźwięk, które sprawiły, że jego starsi i więksi krewni otrzymali wysokie noty od krytyków audio.

Soundbar-Sennheiser-AMBEO-Series
Sennheiser AMBEO Series

Inne przydatne tryby audio personalizują wrażenia słuchowe, w tym ustawienia wstępne dostosowane do treści, opcję wzmocnienia głosu i tryb nocny. Podstawą AMBEO Mini jest łatwość obsługi, a wejście HDMI umożliwia podłączenie szerokiej gamy telewizorów i monitorów obsługujących eARC. Integracja z aplikacją Sennheiser Smart Control sprawia, że zarządzanie funkcjami i aktualizacjami ze smartfona jest dziecinnie proste.

Ci, którzy znają AMBEO

Sennheiser-AMBEO-Mini
Sennheiser AMBEO Mini

Dźwięk 3D AMBEO Mini jest wynikiem współpracy z Instytutem Fraunhofera – światowym liderem w badaniach i rozwoju dźwięku. AMBEO Mini posiada cztery zintegrowane mikrofony, które służą dwóm celom: działają jako centralny element kalibracji pomieszczenia i ułatwiają wydawanie poleceń asystentowi głosowemu Alexa. Konsumenci mają również możliwość wykorzystania istniejących urządzeń obsługujących Asystenta Google lub Siri do przesyłania dźwięku do AMBEO Mini za pośrednictwem odpowiednio Chromecast Built-In™ i AirPlay®. 

AMBEO_Mini-Sennheiser-Smart-Control
Sennheiser Smart Control

Podobnie jak w przypadku wszystkich listew dźwiękowych AMBEO, natywny system operacyjny AMBEO|OS umożliwia kalibrację jednym dotknięciem, która skanuje pomieszczenie, dostosowując wirtualizację do jego rozmiarów, odbić i tekstur. Co więcej, AMBEO Mini obsługuje popularne formaty Dolby Atmos®, DTS:X™, MPEG-H i 360 Reality Audio i zapewnia wrażenia, dzięki którym można cieszyć się natywnym dźwiękiem przestrzennym.

AMBEO-Mini

Szeroka obsługa cyfrowych usług muzycznych sprawia, że AMBEO Mini jest także doskonałym towarzyszem w transmisji strumieniowej przez Wi-Fi lub Bluetooth® z żywym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem i mocnym basem – schodzącym aż do 43 Hz – z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Spotify®, TIDAL, Amazon Music i Apple Music®. AMBEO|OS bezproblemowo integruje AMBEO Mini z popularnymi ekosystemami treści jako urządzenie Spotify Connect, TIDAL Connect i AirPlay 2. Miłośnicy basu mogą dodać jeszcze więcej niskich częstotliwości dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia nawet z czterema subwooferami Sennheiser AMBEO Sub (sprzedawanymi osobno).

AMBEO_Mini_AMBEO-Sub

Cena i dostępność: Soundbar Sennheiser AMBEO Mini będzie dostępny w Polsce na początku września w katalogowej cenie 3599 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl