Sennheiser HD 25: klasyczna doskonałość w trzech odsłonach!

0
Sennheiser HD 25
Sennheiser HD 25: FOTO - https://www.redsharknews.com/

Sennheiser HD 25 to jedne z najpopularniejszych słuchawek uwielbianych przez DJ’ów, producentów muzycznych czy realizatorów dźwięku na całym świecie. Ale czy wiecie, że dostępne są trzy wersje tych kultowych słuchawek?

Sennheiser HD 25 to niezwykle popularne, profesjonalne słuchawki przewodowe przeznaczone dla DJ-ów, producentów muzycznych, realizatorów dźwięku i wszystkich zajmujących się zawodowo pracą z dźwiękiem. Słyną z doskonałej jakości dźwięku i wysokiej trwałości. Słuchawki te mają lekką, ergonomiczną konstrukcję, która jest odpowiednia do długotrwałego noszenia, oraz regulowany pałąk, który pozwala na idealne dopasowanie do kształtu głowy.

Sennheiser-HD-25

HD 25 posiadają także wysokiej jakości przetworniki dynamiczne, które zapewniają czysty i precyzyjny dźwięk z szerokim zakresem częstotliwości. Słuchawki te są szczególnie popularne w branży DJ-skiej, ale także używane w studiach nagraniowych, na scenach koncertowych oraz przez profesjonalistów zajmujących się rejestracją dźwięku.

Sennheiser HD 25

Słuchawki te zostały po raz pierwszy zaprezentowane na rynku w 1988 roku! Od tego czasu przeszły kilka modernizacji i ulepszeń, ale podstawowy projekt i charakter dźwięku pozostały praktycznie niezmienione. Nadal są dostępne w sprzedaży i uważane za klasykę w branży.

Sennheiser-HD-25

Jak wspomnieliśmy, aktualnie w ofercie producenta dostępne są jego trzy wersje: klasyczne HD 25, a także HD 25 LIGHT i HD 25 PLUS. Czym różnią się te modele? Więcej na temat wersji LIGHT znajdziecie w naszym artykule poniżej, natomiast wersja PLUS, to klasyczny model HD 25, który posiada dodatkowo w zestawie: pokrowiec, dodatkowe miękkie poduszki uszne (1 para) i dodatkowy przewód prosty 1,5 m.

Sennheiser-HD-25-Plus
Sennheiser HD 25 PLUS

NAMM 2020: Sennheiser HD 25 w nowej odsłonie “Light”!

Dwa lata temu z okazji 75-lecia firmy Sennheiser dostępna była także limitowana do 25.000 sztuk na cały świat specjalna ich wersja, o której przeczytacie poniżej:

Sennheiser HD 25 w limitowanej i promocyjnej ofercie

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj