NAMM 2020: Sennheiser HD 25 w nowej odsłonie “Light”!

1

Sennheiser HD 25 to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych profesjonalnych słuchawek jakie wybierane są od ponad 30 lat przez realizatorów dźwięku, DJ-ów czy producentów muzycznych na całym globie. Podczas tegorocznych NAMM Show poznaliśmy ich nową wersję. Przedstawiamy Wam Sennheiser HD 25 Light!

“Sennheiser HD 25 Light, czyli klasyczny dźwięk w minimalistycznej konstrukcji.” Takim hasłem producent zapowiada najnowszy model. Co to dokładnie oznacza?

Od ponad 30 lat słuchawki Sennheiser HD 25 są wybierane przez profesjonalistów do monitorowania, nagrywania w terenie i miksowania muzyki. Często w komentarzach słyszmy, że one nie grają pięknie, ale bardzo czysto, blisko i dokładnie, a tego przecież wymagamy od profesjonalnego odsłuchu przy pracy z dźwiękiem.

Teraz niemiecki producent wprowadza na rynek nową wersję Sennheiser HD 25 LIGHT, która ma łączyć w sobie charakterystykę dźwiękową oryginału z uproszczoną konstrukcją pałąka. Oferując tę samą wysoką jakość dźwięku co kultowy klasyk, nowe słuchawki będą teraz podstawowym modelem linii HD 25.

„HD 25 są używane przez DJ-ów na całym świecie. Są także standardem branżowym dla inżynierów dźwięku, pracujących w terenie oraz w produkcjach filmowych i wideo. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu o tej samej nazwie, nowe słuchawki HD 25 LIGHT mają oryginalne przetworniki HD 25. Minimalistyczna konstrukcja pałąka czyni z nich świetną, tańszą alternatywę dla standardowych słuchawek HD 25 z dzielonym pałąkiem i obrotową słuchawką.”

powiedział Jannik Schentek, Product Manager w Sennheiser

Zamknięta konstrukcja nauszna modelu HD 25 LIGHT doskonale radzi sobie z wysokim poziomem ciśnienia akustycznego, co sprawia, że świetnie nadają się do stosowania w środowiskach o wysokim poziomie hałasu. Słuchawki są wyposażone w dwustronny odłączany kabel o długości 1,5 m. W zestawie znajduje się także nakręcany adapter jack (1/8”na 1/4”, 3,5 mm na 6,3 mm).

Sennheiser HD 25 LIGHT będą dostępne w katalogowej cenie detalicznej 429 PLN!

Specyfikacja techniczna modelu Sennheiser HD 25 LIGHT:

    • Kolor: czarny
    • Impedancja: 70 Ohm
    • Pasmo przenoszenia: 16 – 22,000 Hz
    • Długość kabla: 1.5
  • Waga: ok 120g
  • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 120 dB

Więcej szczegółów
Producent: https://en-us.sennheiser.com/hd-25-light
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here