Sennheiser HD 25 w limitowanej i promocyjnej ofercie

0

Z okazji 75-tych urodzin firma Sennheiser przygotowała wyjątkową ofertę. Do końca czerwca legendarne słuchawki Sennheiser HD 25 dostępne będą w cenie niższej o całe 200zł.

Przez ponad 30 lat kultowe słuchawki HD 25 stały się standardem i punktem odniesienia w profesjonalnych zastosowaniach – zarówno w przypadku transmisji radiowych i telewizyjnych, jak i stanowisk DJ-skich na całym świecie.

Jako najbardziej udane profesjonalne słuchawki Sennheisera, HD 25 same w sobie są legendą. Każdy, kto zamówi HD 25 w czerwcu w sklepach partnerskich Sennheiser, ma szansę otrzymać limitowaną wersję słuchawek. Aczkolwiek trzeba mieć szczęście, ponieważ na całym świecie dostępnych jest tylko 25 000 sztuk HD 25 w tej wyjątkowej edycji.

Oprócz zwykłych czarnych nauszników, HD 25 Limited Edition zawierają dodatkowe żółte nauszniki, inspirowane słynnymi kolorami innej legendy – modelu Sennheiser HD 414, pierwszych na świecie otwartych słuchawek. Słuchawki HD 25 Limited Edition mają również stary logotyp Sennheisera na nausznikach i są zapakowane w pudełko w stylu retro.

Dostępność słuchawek sprawicie na stronie oficjalnego sklepu producenta, https://sennheiser.pl/sklep/promocje

Więcej szczegółów
Producent: https://en-us.sennheiser.com/hd-25-light
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

Przy okazji zimowych targów NAMM 2020 pisaliśmy o premierze odchudzonej wersji słuchawek Sennheiser HD 25. Jeśli chcecie poznać je bliżej, zapraszamy do lektury!

NAMM 2020: Sennheiser HD 25 w nowej odsłonie “Light”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here